Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ugrott vissza a hőm?

Miért ugrott vissza a hőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hetet késett a menzim, a tesztjeim negatívak voltak, volt egy halvány pozi, de az valószínűleg száradási csík volt. Rendesen leesett a hőm, mikor megjött, majd most újra felugrott. Mi lehet ennek az oka? Nem vagyok még nagyon gyakorlott, ez a 3. hónap, hogy mérem, de eddig mindig lent is maradt menzi után. Köszönöm a segítséget előre is :)

[link]


2014. júl. 9. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

be tudod linkelni az előző két hónapot is?


illetve kédés, hogy a mérést megelőző estéd/éjszakád milyen volt.

Nem fájt a fejed? Nem ittál alkoholt? Nem buliztál éjszaka előtte? Nem ettél éjszaka? Nem volt pocsék az éjszakád mert nem tudtál aludni?

Ezek a legfontosabb okok, amik "tévesen" megemelhetik a hőt.

2014. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az is elég, hogy nézted a focimeccset és későn feküdtél utána, és nem volt meg a 6 óra alvás, illetve mérés előtt a minimum 3 óra pihi (mert pl. kimentél wcre)
2014. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az előző hónapokat nem online naptárban vezettem, így azt nem tudom linkelni, de ha lesz időm, átvezetem az adatokat a ciklus.hu-ra. Tegnap egesz nap itthon voltam, es korán elaludtam, szóval bőven kialudtam magam :) az mondjuk tény, hogy valamikor hajnalban felkeltem, mert a tengerimalacunk olyan hisztit rendezett, hogy kénytelen voltam metetetni :D akkor talán ezért lehet magas :) köszönöm szépen a segítséget nektek :)
2014. júl. 9. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen, bár egy és ugyanaz vagyok. :)

A mérés előtt meg kell lennie a három órának egyben vízszintes helyzetben, és összesen 6 óra pihenésnek minimum, különben ilyesmi történik.

Akkor már ne is fáradj a korábbiakkal...

2014. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi :D Akkor tehát: köszönöm neked ;)
2014. júl. 9. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vérzéskor leesik a hőm, utána mikor múlóban van vagy már éppen el is múlt, akkor 1-2 napig visszaugrik a hőm. Azt nem tudom miért van, és hogy problémát jelent-e, de lassan 1 éve nem esek teherbe. :(
2014. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó hát ez nem túl bíztató :/ nődokinál nem kérdeztél rá?
2014. júl. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!