Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismillió kérdés van már,...

Kismillió kérdés van már, tudom, de ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy én is ilyen ostobasággal jövök...

Múlthónapban 3 nap késéssel jött meg iszonyú gõrcsök mellett, viszont nem ugyan olyan volt, mint szokott... Néha alig, néha nagyon véreztem és nem is olyan 'darabos' volt, mint általában. A melleim feszülnek néha, nálam esti émelygés szokott lenni néha :D . Aztán megint meg kéne ma jönnie, de semmi jele nincs. Nem a nagyon babát akaró, ezért mindent belhallucinálók táborát erôsítem... :D


2014. júl. 9. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj nem látunk beléd!Drukkolok!35hkm
2014. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja félre érthető a drukk hogy akkor ne legyen baba.. miért nem védekeztek rendesen ha nem akarsz babát??
2014. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És van kismillio válasz is!:)))
2014. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az előző havi erősebben jött meg, a vetélés (ha arra gondolnál), az egyáltalán nem csak erősebben jön meg...már átéltem, azt hittem h reggelre meg fogok halni. pedig nem vagyok egy anyámasszony katonája.


a melled a menzesz miatt is feszülhet, az émelygés pedig lehet a párától, időjárástól és a fronttól. én nem vagyok erre se érzékeny de tegnap egész nap hányinger és szédülés kerülgetett, míg az egyik kolléga hozta a megváltó ventit a szobámba:D

2014. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!