Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer szedés melletti...

Gyógyszer szedés melletti esetleges terhességnél mikor mutathat pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt rendesen menstruáltam. 4 nap volt, ahogy szokott, mennyiségre sem volt kevesebb.

Mégis 2-3 napja úgy érzem magam, mint amikor terhes voltam. Fáradékonyság, derék illetve alhasi érzékenység, mell feszülés, reggeli hányinger, édesség kívánás.


2014. júl. 11. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanúgy mutatja a terhességet, mintha nem gyógyszer mellett estél volna teherbe.
2014. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy mutatta, mint ahogy a gyógyszert nem szedőknek..:)
2014. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is gyógyszert szedek de az elmúlt hetekben sokszor volt gyomorrontásom, hasmenésem és emiatt félek, ugyanis 3 napja iszonyatosan fáj a mellem és érzékenyek a mellbimbók. Soha életemben nem volt ilyen érzékeny még. A fürdés is nagyon irritálja. Pecsételő vérzésem is volt kb 2napig, ami szintén nem normális nálam. A derekam és a bal lábam majd leszakad, reggelente szúrkál az oldalam és a hasam alja plusz olyan étvágyam vagy, hogy hiába eszek eleget, azt érzem, hogy nem laktam jól és egész nap de még éjjel is éhes vagyok. Normálisan napi 2-3szor keveset eszek. Hányingerem nincs, csak enyhe gyomorégésem, de az már inkább a sok étkezéstő lehet. A tonhalas szendvicsre vagyok rákattanva uborkával, a tonhalat szeretem amúgy is de az uborkát nem kultiválom, ezért is furcsállom. Még 5 szem gyógyszer van a levélből. Szerintetek mikor teszteljek? Már megvettem a tesztet.
2014. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!