Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menzeszem...

5 napja késik a menzeszem mitől lehet? Decemberben voltam beteg, előfordulhat, hogy ki fog maradni? Többi lent.

Figyelt kérdés

A ciklusaim általában 30-31 naposak, most vagyok a 36. napon. A 34. nap este teszteltem az negatív lett :-(

A 35. nap reggel megmértem a hőm és 36,7 volt (ez nem túl magas?!) de még mindig nem jött meg! Mit tegyek? Lehetek terhes?(Tünetem semmi.) Menjek orvoshoz?

Már két éve szeretnénk babát.


2010. jan. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok mint te. Általában 30 naposak a ciklusaim és most már a 34. napon járok és még mindig semmi. Hétfőn teszteltem délután de negatív lett. Úgy döntöttem, hogy péntek reggel tesztelek és ha az is negatív akkor tuti nem vagyok terhes. Viszont akkor már megjöhetne.. Egyébként nem érzek semmi különöset, se gyakori vizelési inger semmi... Úgy hogy szerintem nem baba..
2010. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy negativ teszt tévedhet egy pozitiv nem.
2010. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Megjött azóta? Nekem még sajnos nem, de a pénteki tesztem is negatív úgy hogy nem hiszem hogy terhes lennék. (első válaszoló)
2010. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel megjött már megint! :-(
2010. jan. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!