Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mennyire normális? Görbe lent

Ez mennyire normális? Görbe lent

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve várjuk a kistesót, hiába. 3 hónapja mérem a hőmet, ovu-tesztelek. Eddig szépen mutatták a pét, de mostani hónap több, mint furcsa...:(

Cickafark teát ittam, a 13. napon pozi volt az ovu-teszt, örültem is, hogy végre először nekem is a 14. napon lesz a pém. A hőm azonban szinte semmit nem emelkedett, ráadásul köv. nap ismét leesett. Így tovább ovu-teszteltem. A 18 és a 19. napon is full pozitív volt a teszt, s folyamatosan alacsony a hőm. Ma az első nap, hogy nincs ovus fájdalmam. Akkor ma lenne a "nagy nap"? Vagy mi a bánat van? Eddig még sosem tapasztaltam ilyet. Nem tud megrepedni a tüszőm? Vagy ez ovu nélküli ciklus lesz? De akkor mért a fájdalom és a pozi teszt? Valakinek hasonló?



2014. júl. 13. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Görbe??

Hánykor csinálod az ovu teszteket?

2014. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Uh, bocsi, az úgy látom, lemaradt:

[link]


8 kor csinálom mindig. Nem jó?

2014. júl. 13. 14:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet ennek. Nálam amikor sokáig pozitív volt az ovuteszt nem repedt meg a tüszőm, hanem cisztává alakult, hónapokig bezavart a ciklusomba, össze-vissza vérezgettem. Kívánom Neked ne ez legyen!
2014. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mármint este 8-kor? Valóban pocsék egyelőre, de messze még a vége! ;-)
2014. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És milyen hosszúak általában a ciklusaid?
2014. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
32 volt sokáig, de mostanában elég változó: 29-36 nap között mozog...
2014. júl. 13. 14:34
 7/18 A kérdező kommentje:
Este 8kor. Pocsék? Mi? A görbe?
2014. júl. 13. 14:34
 8/18 A kérdező kommentje:

Előző görbém ilyen volt:

[link]

Előtte meg ilyenek:

[link]



[link]


Gondolom, minden ciklusban volt pém...Vagy nem? Az együttlétek azért ilyenek, mert a férjem munkahelye miatt (ingázás) ennyit tudunk összehozni...

2014. júl. 13. 14:38
 9/18 anonim ***** válasza:
De hát nem vagy lemaradva semmiről! Láthatóan későn ovuláló típus vagy, nyugalom!
2014. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, még azt akartam írni, hogy maradjon még az a cickafark, napi 2 csésze! abbahagytad? "ittam" miatt kérdem.
2014. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!