Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor az orvos megállapítja,...

Amikor az orvos megállapítja, hogy terhes vagyok milyen papírokat ad? És ezeket valamilyen hivatalos személy lyelenlétében kell kitölteni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 00:27
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem ad tudtommal.

Ja de, aláír egy oklevelet, melyben gratulál neked, hogy az egy gyermekedet 2 apától sikerült összehozni. Guiness-rekorder vagy.

2014. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"lyelenlétében"

Ez komoly?

Amúgy egy leletet kapsz. Ha valamilyen igazolásra van szükséged, azt külön kell kérned.

2014. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adjak neked papírt róla, mint orvos zöldség?
2014. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod még ezt megkérdezni????
2014. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jolvanna az a lyelenlétében véletlen volt nem figyeltem, késő van már.:D

Amugy utolsó, igaz volt hasonló jellegű kérdésem de az más volt itt nem erre kérdeztem rá.

2014. júl. 15. 00:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem erre kérdeztél rá. De a lényeg ugyanaz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nem fog senki mutatni ultrahang leletet, sem a BV leletet. Akármit akarsz vele, majd megoldod máshogy.

2014. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Be fogsz menni a rendelőbe és ott fog ülni egy közjegyző mint hivatalos személy és igazolja, hogy az orvos megvizsgált.
2014. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az újszülött adószámát még születése előtt be kell beregisztrálni a kormányablaknál.
2018. febr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!