Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Lehetőleg a bunkó kommentárokkal kíméljetek köszönök! Szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Arról lenne szó, hogy 2 hete késik a menszim. Lehet szerintetek arról szó, hogy terhes vagyok? Tudom, hogy nem láttok belém... Fél évvel ezelőtt szedtem egy fogamzásgátlót 3 hónapig. Miután abba hagytam a gyógyszer szedését változóan jött meg a menszim 8 és 15-ike között. Lehet hogy csak a gyógyszer abba hagyása miatt késik ennyit vagy tényleg terhes vagyok? a barátommal 1 héten legalább 2x - 3x együtt vagyunk! Védekezés nélkül..

Holnap akarok tesztet csinálni. De szerintetek besikerült a baba??? Válaszotokat előre is köszönöm!


2014. júl. 21. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedből ítélve szeretenétek a babát, ezért nem pontosan értem, miért szedtél fogmazásgátlót ilyen rövid ideig (hacsk nem volt egyéb betegség, ami miatt fel kellett függeszteni a próbálkozást).

Szerintem kb. 50-50% az esélye a gyógyszer miatti ingadizásnak és a babának.

2014. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. De majd a teszt után többet tudsz. Szerintem fél évvel a gyógyszer után nem az okoz 2 hetes késést.
2014. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét késés jó alap a reménykedésre. Szerintem lehetsz terhes. A teszt már délután is korrekt eredményt ad ennyi késésnél. Csinálj egyet!
2014. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó az esély a babára, majd írd meg, mi lett! Drukkolok!
2014. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Ennyi késés után már bármikor kimutatja, ha baba van. Drukkolok!
2014. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült :)) Terhes vagyok :)
2014. júl. 22. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Boldog babavárást!
2014. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!