Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 20 volt meg a bajom és...

Varadi hajnalka kérdése:

Május 20 volt meg a bajom és június 10 körül meg pecsételös barna kicsit véres és utána július 8 dikán megint pecsételös volt 1 napig, és a mellem böl nyomásra jönn a vizes tej és nagyon szegúlök sokat pisilek?

Figyelt kérdés
Május 20 volt meg a bajom és június 10 körül meg pecsételös barna kicsit véres és utána július 8 dikán megint pecsételös volt 1 napig, és a mellem böl nyomásra jönn a vizes tej csináltam terhesegi tesztet és az t, teszt nagyon halvány volt és utána töbször meg ismetéltem és azok negativ let, ez sokat járok pisilni még nagyon szedúlök?
2014. júl. 21. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ő! Most mi is a kérdés??? Hogy terhes vagy e?


Menj el orvoshoz!!! Nekem előtejem a 20.hét után kezdett el szivárogni kis mennyiségben!! Vagy ha jobban bele gondolok talán még később!!


Szóval az a legjobb ha orvoshoz mész!!

2014. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én jövő héten készülök orvoshoz ilyesmi bajjal. Csak annyi, hogy nálam kizárt a terhesség. Előző menzeszem okés volt, de most nem akart időben megjönni, azt hittem ki is marad, bár sosem fordult ilyen elő ezért nagyon megijedtem. Múlt hét elején kellett volna megjönnie és azóta görcsölök is. Aztán tegnap pecsételősen volt pár sötét csepp, de el is múlt. Szédülök, fáj a fejem és rossz a közérzetem. Jah és sokat kell pisilnem...
2014. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a magas prolaktinszint menstruáció kimaradast es tejcsorgast okoz. Menj el orvoshoz!
2014. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak aza baj hogy a agusztus 19 kere kaptam idö pontot meg meg azis hogy külföldön vagyok és elég nehez itt orvoshoz jutnom dé köszönöm válaszotokat
2014. júl. 22. 01:13
 5/6 A kérdező kommentje:
2 válaszolo lecives ird már meg hogy mit montak neked mért hogy olvasom ugyanaz a tüneted mint nekem élöre is köszönöm
2014. júl. 22. 01:19
 6/6 A kérdező kommentje:
pozitiv let a tesztem :)
2014. júl. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!