Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az Xepil tesztem így néz...

Ha az Xepil tesztem így néz ki most, hány nap múlva kell erős csíkosnak lennie?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm!


2014. júl. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Hány naposak a ciklusaid?
2014. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Reggeli első vizelet, hosszú ciklusaim vannak kb 32-37 naposak.

3 nappal ezelőtt is teszteltem, én már azon is láttam egy nagyon halvány csíkot, bár fényképezni nem lehetett. Erősebb csíkra számítottam már ennyi nap után. Most hétvégéig számoltam hogy meg kellene jönnie.

Lehetséges hogy akár egy hétig is eltart mire erős lesz a tesztcsík?

2014. júl. 27. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, kb 6-8 nap múlva lesz ugyan olyan erős, mint a kontrolcsík. Gratu. :)
2014. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor egyelőre próbálok megnyugodni.
2014. júl. 27. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még vártam volna a teszttel!
2014. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kell elkeserednem? Máskor láttam itt, hogy egyik nap még tök negatív a teszt, rá 1-2 napra meg rendes pozitív.
2014. júl. 27. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem másfél hét múlva lett kontrollcsík erősségű :) 5-6 nap és biztos szép erős lesz.
2014. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pöttömöcske ***** válasza:

Nekem a nem várt napján lett csak halvány pozi 10-es teszten, ez volt akkor a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ,

ma is teszteltem (nem várt után 4 nappal), de már 25-sel,ez lett a mai eredményem :D : [link]

2014. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!