Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta megszűltem és nem...

Amióta megszűltem és nem szoptatok azóta elég hülyén menstruálok néha pontos néha nem egyszer késett már 5 napot mos pedig már lassan 2hetett. Többi lent szerintetek?

Figyelt kérdés
Tesztett csináltam tegnap negativ lett dokihoz hétfőn elbatyogok szerintetek mi lehet a gond? Esetleg még is terhes lennék?
2014. júl. 27. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a cipőben járok. 10 hónapja szültem, rá 3 hónapra kezdetem mensizni, de teljesen rendszertelen..sosem tudom mikor jön meg, mert vagy előbb mint kéne, vagy kimarad egy hónap, vagy 2 hetet késik..csinálom a teszteket negatívak..szerintem hormonális változás az oka, de nem tudom meddig fogja ezt csinálni..
2014. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmegyek én ma a dokihoz megkérdezem vagy mi lehet ez aztán irok hogy te is kb mire számithatsz amugy koszi
2014. júl. 28. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!