Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizonytalanságban vagyok....

Bizonytalanságban vagyok. Terhesség vagy esetleg betegség lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jún. 12-én volt az utolsó rendes mensim ami 28 napra pontosan meg is jött... Július 9-én kellett volna megjönnie, de nem jött.. Nem is voltak tüneteim. Gondoltam várok hátha, csak késik egy két napot. De 12 napot késett. 13. nap reggelre, erős görcsre ébredtem megjött. Vagyis barna volt a mennyisége pedig jóval kevesebb a megszokottnál. Első nap volt benne pár alvadt vér darab is. Másnap du-tánra pedig el is múlt teljesen. Sosem volt még ilyen velem, h ennyit késsen a mensim. 5 tesztet csináltam ezalatt az idő alatt és mind negatív. Az utlsót kb. egy hete de sztem már több. Amióta fent ez áll ez a probléma, hogy kimaradt híztam kb 3 kilót pedig nem eszem többet mint szoktam. De lehet ennek nincs is köze hozzá. Ha valaki tudna segíteni ebben, hogy mi lehet ez nagyon megköszönném. Jövő hét szerdára jelentkeztem be orvoshoz, pont akkora amikorra meg kellett volna h jöjjön ha július hónapban nem késik ennyit. Kérlek mondjatok erre valamit. Előfordult már veletek valami hasonló?

2014. aug. 1. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

5 negatív teszttel biztos nem vagy terhes.

Szerintem valami más probléma lesz.

2014. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. pedig nagyon szeretnék babát már több mint 3 éve próbálkozunk, de eddig semmi. remélem nem lesz semmi komoly probléma, de eléggé zavar h mitől lehetett ez az egész. :(
2014. aug. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!