Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de nem esett le a...

Megjött, de nem esett le a hőm,37,3! Miért lehet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, már kezdtem örülni, de közel 2 hét késés után megjött! A hőm előtte emelkedni kezdett, majd napokig 37,1-37,3 volt, aztán mióta megvan (3 napja) még mindig 37,3. Mikor megjön le szokott esni 36,4-re! Szerintetek miért lehet?

2014. aug. 1. 20:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Teszt?
2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon korai vetélèsed van. Sok nőnèl előfordul, sokan észre sem veszik mert egy mensivel távozik.
2014. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
2 hét késésnél nem csináltál tesztet?
2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
De, csináltam tesztet 1 hét késés után kb 2 naponta, és lett 1 negatív, 1 halvány pozitív és aztán 2 negatív! Aztán múlthét pénteken voltam dokinál is és nem látott semmit (se bajt,se babát)! Aztán rá 3 napra görcsökkel elkezdtem vérezni és fel is hívtam! Azt mondta, mint a 2. válaszoló! Végülis valószínűleg kilökődött sajnos :( De akkor a hőm még emiatt ilyen magas szerintetek? Vagy ha elmúlik csináljak még egy tesztet?
2014. aug. 2. 09:04
 5/42 anonim ***** válasza:
Jaj értem :( Ha elmúlik és a hőd mégsem esne le szerintem csinálj mégegy tesztet.
2014. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy ma már el is fog múlni teljesen! Ma egész nap csak barnáztam! Várok pár napot és közben mérem a hőmet, és ha nem esik le, szerintem szerdán tesztelek mégegyet! Már csak azt remélem, hogy nem most volt ovum is esetleg :(
2014. aug. 2. 18:24
 7/42 anonim ***** válasza:

Ha elkezdődött valami akkor most ovud nem volt.

Erősen éreztél?

2014. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Lemaradt egy v

Erősen véreztél?

2014. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Hétfőn késő este kezdődött, akkor nagyon görcsöltem és igen erősen véreztem és kedden, szerdán is erősen, csütörtök átlagosan és tegnap meg ma délelőtt csak barnáztam és most már semmi! Igazából vérzés összesen 3 nap volt (kedd,szerda,csütörtök) meg a hétfő éjjel.
2014. aug. 2. 21:57
 10/42 anonim ***** válasza:
Nekem Szerdán reggel jött meg a 24 napon :( :( 1 nap nagyon erős szokásos úgy mondanám 2 nap is- is estére már semmi 3 nap semmi 4 nap kicsit pecsételtem Egyszerűen nem tudom miért :(
2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!