Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak 5-én kezdődött a...

Ha csak 5-én kezdődött a peteérésem, akkor van esély a 3-i együttlétből megfoganni a babának? és mi a helyzet ha már csak leghamarabb 9-én tudunk együtt lenni? Lekéstük a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Aug. 3-án voltunk együtt a párommal. 4-én voltak az ovulációnak jelei nálam, de ugye az aktus utáni 24 órát nem kéne figyelembe venni a nyák válzotása miatt.... de ma (24 óra után is) még mindig tojásfehérje szerű...

2014. aug. 5. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden esélyetek meg van arra, hogy összejön! :)


Megy a drukk! :)

2014. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 4 nappal ovu előtt történt együttlétből lettem terhes. :) Ez tuti, mert az volt az egyetlen alkalom abban az időszakban, és én is érzem az ovum. Na meg az uh-s méretek is alátámasztják. Én nem is gondoltam, hogy ebből még besikerülhet, de mégis. :)
2014. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán összejöhet! Drukkolok. :) Mi 4 nappal előtte voltunk együtt. Szeretnénk már nagyon,remélem így is szerencsénk lesz és sikerül!
2014. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a drukk-okat! 3-as válaszoló, akkor én is drukkolok neked!
2014. aug. 5. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék,kinek milyen nemű babája született??

nagyon várom válaszaitokat!!!

köszönöm!

2014. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Még nem született meg, de kislány lesz. :)
2014. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:) köszönöm ! Sok egészséget és boldogságot kívánok :)
2014. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is hasonlókat kivánok a babásoknak! :)
2014. aug. 17. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!