Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasi uh-n hányadik héttől...

Hasi uh-n hányadik héttől lehet látni a picit? Korai terhességre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, nekem még a 12. heti is hüvelyi uh volt, de valahol az már hasi. előbb nem hiszem, hogy hasival látni lehetne rendesen.
2010. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetes petezsákot láttam és 6 hetesen láttak szívhangot is. Hüvelyi uh volt. 12. héttől nézték hasival.
2010. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 12. heti Uh csinálta az orvos hasi Uh-al, előtte hüvelyivel. A védőnő pedig azt mondta hogy a 20. héttől hallgatjuk majd a tanácsadáson a szívhangot.

2010. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én először 4+3 naposan voltam(azt hiszem az elég korai:))

4-5mm-es petezsákot láttak,5+3 naposan 13mm-es petezsák volt.Remélem pénteken már szívhang is lesz:)

hasi volt mindkettő,és bőven van túlsúlyom,szóval szerintem látszik,nálunk itt az sztk-ban nincs hüvelyi

2010. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 terhesség alatt még nem is volt hüvelyi UH-om. Mindkettőnél 7 hetesen voltam először, hasi és látszott minden, szívhang is volt.
2010. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen hasi uh-val minden tökéletesen látszódott!

Teszem hozzá vékony vagyok!

2010. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!