Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek jött össze a baba egy...

Akinek jött össze a baba egy év után sem. Hova mentetek állami dokihoz? Nincs pénzem magánra, de szeretném, ha foglalkoznának velünk.

Figyelt kérdés
Egy éve próbálkozunk babával, most már kezdem az érezni, hogy segítsége kellene. Nincs pénzem a drága dokikra, akik ígérnek fűt-fát és visszahívnak, ha kell, ha nem. De sztk rendelésen még nem voltam megbízható dokinál, ez is igaz. De hátha valakinek van tapasztalata, ami pozitív. Szerintem amúgy hormonzavar is lehet a dologban. No meg csak az egyik petevezetékem van meg, de azóta lettem terhes. Próbáltam két hétig szedni a barátcserje kapszulát, aminek csak annyi lett az eredménye, hogy késett, a rendszeres 28 napos cilkusból lett 30 napos.
2014. aug. 6. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2014. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A barátcserje hatása 3 hónap alatt (!!!) jön elő... Jó lenne tudni, merre laksz, hogy tanácsokat kaphass, hova menj. Baranyában a PTE meddőségi centrumát tudom ajánlani. TB-támogatott, legalábbis tavaly nyáron még az volt. Én csak a bevezető kivizsgálási részt csináltam végig, de az nagyon alapos volt, kulturált körülmények között. Akkor kb. 2 hónapos volt a várólista.
2014. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Budapesten a BMC-t ajánlom mi is oda járunk nagyon alaposak
2014. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aviva tornát és szénhidrátcsökkentett diétát is csináltátok pároddal? Nekem ezek rakták rendbe a hormonjaim, mikor még peteérésem sem volt..
2014. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Budapesten élünk. Akkor lehet még tovább szedem a barátcserje kapszulát, meglátom akkor mit csinál, de amúgy csak azért szedtem két hétig, mert elfogyott és hallottam amikor venni akartam valakitől, hogy teljesen felborította a ciklusát, és akkor elment a kedvem tőle. Aztán nekem is késett, azért hittem, hogy lehet, hogy igaza volt annak az ismerősnek. De gondolom ezekbe a központokba kell beutaló, nem? Vajon a rendes Sztk-ból beutalnak egy ilyen helyre? Vagy majd mondják, hogy akkor még egy évig innentől próbálkozzunk és majd utána... Ilyeneket hallok.
2014. aug. 6. 10:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a háziorvostól kérj beutalót hormonos laborra (pajzsmirigyhormon is legyen közte!), aztán keressetek fel egy nőgyógyászt (hogy átnézze nincs-e szervi bajod), egy endokrinológust, mert a hormonokhoz ők értenek igazán, és a párod is menjen el spermavizsgálatra.
2014. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a barátcserjés hónapban sikerült a kiscsaj. A férjem orvos, ő mondta nekem, hogy szedjem ezt, nagyon jók a tapasztalatok vele. Szerintem adj ennek még egy esélyt.
2014. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És meddig szedted? egy teljes hónap, vagy csak a peteérésig? mert azt is olvastam, hogy ha összejön a baba akkor már nem jó szedni.
2014. aug. 6. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a BMC-be nem kellett beutaló felhívtam őket kaptam egy időpontot és ennyi :)
2014. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló, be kell csak jelentkezni.

De a háziorvos nőgyógyászati hormonlabort nem írhat ki, ne is próbálkozz.

2014. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!