Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal a nemvárt előtt...

4 nappal a nemvárt előtt halvány + létezik ez?

Figyelt kérdés
4 nappal a nemvárt előtt halvány de látható + és nem 1 vizeletből van, úgy rám jött és teszteltem egyet,holnap után tesztelek még egyet, remélem így marad, most még nem élem bele magam, de örülök neki nagyon.

2014. aug. 9. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy már kimutatja! Nekem 11 nappal az ovu után mutatta. Az, hogy reggeli 1. vizelet, az csak azért számít, mert akkor előtte több óráig nem voltál pisilni és nem is ittál, így nagyobb a koncentrációja a HCG hormonnak. Szóval ugyan ez van akkor is, ha nap közben sokáig nem vagy wc-n és kevesebbet iszol. De azért inkább igyál eleget, és majd holnap, vagy holnap után tesztelj újat reggeliből! :)

Egyébként meg gratulálok!!! :) Jó babavárást!

2014. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, igaz reggeli első vizeletből. Most 24 hetes vagyok. :)
2014. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!