Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear Blue digitális teszt...

Clear Blue digitális teszt negatívat mutat, de akkor az h lehet h szédsztedtem az elem miatt és két csík van benne az egyiken egy vonal a másikon meg jól kivehető kettő?

Figyelt kérdés
Akkor ez most így mi a fene? Vehetem konkrét negatívnak?

2014. aug. 11. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tolts fel kepet.talan ugy tobb segitseg erkezik.
2014. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
NEGATÍV! a digitális teszt máshogy 'analizál' szóval azt ne akard magadnak értelmezni. Ha nem bízol az eredményben, ismételd meg a kimaradó menstruációd napján egy hagyományos teszttel.
2014. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Volt eddig egy hagyományos teszttel egy halvány pozim, egy negatívam és ez a cb negatív elvileg.. De azért kérdeztem rá, mert olvastam egy fura dolgot!
2014. aug. 11. 10:25
 4/20 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem pozi lett ez a teszt, és szétszedtem az elem miatt. Ket tesztcsík volt benne, az egyiken egy vonal volt,csak a kontroll csík, a másikon két egyértelmű csík. Nekem azt jelezte 1-2 hetes terhesség, akkor voltam 5 hetes, szóval nekem a valósagot mutatta..:-) (ezt találtam róla)

2014. aug. 11. 10:30
 5/20 anonim ***** válasza:
kimaradt már a menszeszed? vagy még előtte vagy?
2014. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szia, mondok egy meglepőt. én is hasznéltam CB digitális tesztet. Az egyiken 3 vonal volt a másikon 2 és negatívat jelzett. És nagatív is voltam. azért vettem CB digitálisat, mert volt egy patikai áll pozitív tesztem, benu patikai teszttel.
2014. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. amúgy megbolondult volna a teszt? egyfolytába villog.. mutatja az 1-2 2-3 hetet és utána a 3+ meg alul a kis könyvet* meg az órát is...
2014. aug. 11. 10:48
 8/20 anonim ***** válasza:
nem bolondult meg:-) Ha szétszeded és újra összerakod akkor ezt csinálja. De tényleg kár analizálni. Nekem volt, hogy negát írt, én is szétszedtem, nekem is az egyiken egy vonal volt, a másikon kettő. Mégis nega volt.
2014. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
akkor elromlott... :D ezek szerint. össze vissza ír ki mindent... mostmár pozitív meg villog meg minden fúú de jó teszt :D
2014. aug. 11. 11:17
 10/20 A kérdező kommentje:
nekem van egy pozitív 2 negatív.. akkor gondolom nem vagyok terhes :(
2014. aug. 11. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!