Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, akinél spontán...

Van itt valaki, akinél spontán vetélés utolsó napját követően (természetesen kiürültem,8-9 napig véreztem) 1,5- 2 héten belül megfogant a baba? Azaz még a köv. Menzesz megjövetele előtt.

Figyelt kérdés
Semmilyen erre utaló bejegyzést nem találtam még, illetve most jobban hiszek a természetnek, mint az orvosoknak, azért kérdezem.
2014. aug. 12. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyenre azért elég kevés az esély, mert nincs még hova beágyazódni, a nyálkahártya szerintem még nem tud annyira megvastagodni, hogy beágyazódjon. bár lehet, hpgy nagy hülyeséget mondtam most.
2014. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, biztos nem mondtál butaságot:). Csak most arra lennék kíváncsi, hogy van -e valaki, akinél mégis előfordult ilyen. A vérzést követően peteérésem biztos volt és nem védekeztünk. Az orvosokban néhány hete mélyen csalódtam sajnos, ugyanis, ha magamtól nem megyek el vérvételre, és nem derül ki, hogy van HCG a szervezetemben, és korai vetélésem volt; akkor most szedhetném a menstruációs zavart helyreállító hormonkészítményüket...
2014. aug. 12. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én ezt simán el tudom képzelni! Drukkolok! Vagy ne drukkoljak?
2014. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! De-de drukkolhatsz, amiert ezer hála:) Már várjuk a gòlyát.
2014. aug. 12. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem így fogant a nagyfiam. Elvesztettük az első babánkat, a vérzésem egy hét alatt elmúlt, két héttel a vetélés után együtt is voltunk már.

2 hónapig vártam hogy megjöjjön, de ehelyett reggeli rosszulléteim lettek megint. Gyorsan csináltam 2 tesztet és pozitívak lettek.

2014. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Éreztem én, hogy ez lehetséges! Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál Te is! Ez biztató, ha más nem, legalább annyi, hogy van rá esély. Köszönöm!
2014. aug. 13. 09:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért kedves kérdező, de ez engem is érdekel. 31.kén volt egy korai vetélésem, 4+6 napos voltam, magától kiürült minden a labor szerint, de pénteken megyek kontrollra. Én csak 5 napig véreztem mint menszikor és ha lesz peteérésem ebben a hónapban akkor hétévégre saccolom, szerintetek merjünk már védekezés nélkül együtt lenni?
2015. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Simán! Ezt a nők többsége csak egy sima késésként értelmezte volna, abszolút nem fog gondot okozni. Hajrá! Aztán majd írj! ;-)
2015. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Koszonom, hogy irtal :) Azt hiszem most ebben a pillanatban ujra megjott a jo kedvem :) Szorits nekunk!! :)
2015. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze, simán próbálkozzatok! Nekem azt mondta aug-ban az orvos, hogy nyugodtan lehet, nem kell várni. Ha nem mondta volna, akkor sem vártunk volna, mert teljesen egészségesnek éreztem magam. Próbálkozunk azóta is... Neked ennél sokkal hamarabbi fogantatást és egészséges baba várást és szülést kívánok!:)

És BUÉK Mindenkinek:)

2015. jan. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!