Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhességet (utolsó...

5 hetes terhességet (utolsó mensitől számítva) már lát az orvos?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dokihoz akkor érdemes menni, ha már valószínű, hogy szívhang is van, ez kb. a 6. vagy 7. hétben. Ugyanis petezsákot már láthat a doki, de egy 5 htes embriónak még nincs szívhangja. Úgyis visszarendel a doki, Te pedig végigidegeskeded azt a két hetet. Azt szokták mondani, hogy a pozitív terhességi teszt után két héttel érdems dokihoz menni, tehát kb. a 6. hétben. Mindkét gyermekemnél vártam két hetet, miután pozitívat teszteltem, és már pulzál mindkettejük szívecskéje:-)
2014. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napja késett mikor orvoshoz mentem, tehát még 5 hetes sem volt. Az uh-on a nyálkahártyán látszódott valami, de ezen kívül semmi. Gombás fertőzés miatt mentem egyébként, tudtam, hogy még semmi nem fog látszódni.
2014. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pontosan 4 hetesen mentem és hasi (!!!) uh-val látszott egy 3 (!!!) mm-es petezsák.


Az előző babával egy másik orvos 6+5 hetesen nem látta a babát, csak a petezsákot és a szikhólyagot.


Nagyon sokat számít, hogy milyen gépe van az orvosnak, és mennyire tudja használni.


Holnapra rendelt vissza. (Pont 5 hetes vagyok). Ha holnap még aktuális, akkor este szívesen megírom, mit láttunk.

2014. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak kíváncsi voltam. :) A kislányommal én is 6 hetesen voltam először és már volt szívhang :) - most 6 éves :)


Kedves 3. válaszoló! Írd meg mit láttatok!! :)

Én jövő hét péntekre tervezem az orvoslátogatást, akkor töltöm (remélem) a 6. hetet, (azért ilyen óvatosan, mert 2 éve vártuk ezt a pillanatot, és kicsit félek, hogy minden rendben lesz-e).

2014. aug. 13. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 Én is parázok!!! :)

De a 6. héten már jó eséllyel lesz szívhang.

Én ma 5 hetesen tuti csak egy fekete pacát fogok látni... Sebaj, annak is örülünk! :)

2014. aug. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne megjöttem. Pont 5 hetes vagyok.

7 mm-es petezsákot láttunk, és a véremben 5000 a HCG.


Kedden megyek vissza.

2014. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratula! :)
2014. aug. 14. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyidős terhesek vagyunk, nem? :)

Kedden írok, hogy mi volt, te meg írj pénteken!

2014. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, én holnap leszek 5 hetes, jövő pénteken írok! :)

Remélem addig minden rendben lesz!

2014. aug. 14. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát naná, hogy minden rendben lesz! ;)
2014. aug. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!