Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív terhességi...

Halvány pozitív terhességi teszt, és pozitív ovuláviós teszt?

Figyelt kérdés

Mind a kettőt ma reggel teszteltem, a terhességi teszt x-epil, és lett rajta egy nagyon halvány második csík. (korábban mikor negatív lett, semmi sem volt ott.)

Csináltam egy ovulációs tesztet, és az teljesen pozitív lett. Ez a terhességet jelezné?


2014. aug. 13. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A halvány csíkos teszt is pozitív :) A pozitív terhességi teszt valószínűleg terhességet jelez. Az első nekem is nagyon halvány volt, aztán erősödött.
2014. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezot az is erdekelne hogy az ovulacios teszt is mutathatja a terhesseget.!?
2014. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elveben igen, sokan használják jóstesztként.
2014. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, az volt a kérdés :)
2014. aug. 13. 13:54
 5/19 anonim ***** válasza:
Jóstesztnek nálam bevált ! nemvárt előtt kétcsíkos lett.
2014. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Muti a halvány x-epilt!:)
2014. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2014. aug. 13. 15:00
 8/19 A kérdező kommentje:
Élőben azért jobban látszik :)
2014. aug. 13. 15:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2014. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ez bonyolult,3 hónapja voltam UH, és ott a doki azt írta fel a papíromra, hogy PCOS. A nőgyógyászom erre semmit nem mondott csak hogy a magas tesztoszteron szintem miatt nem sikerül a baba (1éve próbálkozunk, és 3-4 havonta jön meg. Megoldásnak azt látta, ha felír 3 havi fogamzásgátlót, amit én nem szedtem el csak 1 havit. Novemberbe megyek endokrinológushoz, és már 2 hónapja szedem a mastodynon cseppeket, és iszom a kecskeruta teát (olyan a hatása mint amit az endokrinológus ír fel a pcos, IR-re.Utoljára amúgy júlis 1-én volt meg, de ott a fogamzásgátló hatására, azóta nem.
2014. aug. 13. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!