Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik bromocriptin szedése...

Akik bromocriptin szedése alatt estek teherbe, nekik voltak hasonló tüneteik?

Figyelt kérdés

Július 14-én kezdtem el szedni a gyógyszert, napi felet szedek magas prolaktin szint csökkentésére. 21-én megjött barnázással, majd kb. olyan mennyiséggel tartott további 3 napig, mint előző hónapokban. 28-tól a melleim olyan érzékenyek, hogy nem tudok rajtuk aludni, a hasam legalja a méhemnél, és a petefészkeimnél hol szurkál, hogy görcsösen fáj, leginkább ülésnél, ha fekszem kinyújtott lábbal, olyankor elviselhető lesz, egyébként ez a szúrás, vagy görcs nem egyfolytában tart, csak nagyon sokszor egy nap. Aug. 1-jén csináltam tesztet negatív lett. :( kb. ettől a naptól puffadt a hasam, és nagyon durván szorulásom van, volt olyan, hogy sírtam, mert annyira nem akart kijönni...Aug. 7-től kevés sárgás-halványbarnás folyásom van. Aug. 18-ra nem várom...

Sokszor szédülök, sokat van hányingerem, leginkább csak édességet ennék.

Szerintetek van remény? Mit gondoltok?

Köszönöm előre is a válaszaitokat!


2014. aug. 13. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhh, te aztán nagyon odafigyelsz a testedre:)

Ezek a tünetek alapján agydaganatod is lehetne:)))

Biztos hogy nem a terhesség jelei, ahou még nagyon korai lenne!

A gyógyszer helyre állítja a hormonháztartást, a ciklust.

A mell is azért fáj.

Én 1évig szedtem napi 2x1-et, s miután abba hagytam lettem terhes.

2014. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, azért remélem, hogy nem agydaganat....
2014. aug. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!