Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha halvanyodott a tesztcsi...

Baj ha halvanyodott a tesztcsikom?

Figyelt kérdés
6hetes vagyok,giga erosbol most csak lathato!nem extrahalvany de sokkal halvayabb mint eddig
2014. aug. 16. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket?Ugyan olyan teszt volt?Tudsz képet mutatni?Orvos látott már?Ha igen mit mondott?Mi látszott az UH-n?
2014. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos ugyanígy jártam mint Te. Erős tesztbol halvány lett. Felszivodott a baba a 6.hetre.
2014. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvastam a korábbi kérdésedet is. Szerintem hogy megnyugodj, menj be ügyeletre és nézesd meg. Vagy keress magándokit aki szombaton is dolgozik, egy uh nem kerül olyan sokba.

Én mondjuk pont ezért nem tesztelgettem csak az elején, hogy ne aggódjak ha valami miatt halványabb lesz a következő.

Drukkolok hogy minden rendben legyen!

2014. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudst képet feltenni???
2014. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudsz felrakni képet a tesztekről??
2014. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy más szériából van a két csík, nem ugyanannyi festekanyag jutott bele, picit más a papír anyaga stb. Ezen ne idegeskedj, mert azzal csak ártasz magatoknak. Elhiszem, hogy nehéz, és aggódsz, de ne stresszeld magad ilyenekkel.
2014. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!