Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így kislányra vagy kisfiúra...

Így kislányra vagy kisfiúra van nagyobb esélyünk? Szerintetek jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt tojásfehérjeszerű folyásom volt. Nekem minden ciklusban csak egyszer egy napon van ilyen folyásom. Tegnap még enyhén fájt a derekam és picit görcsölt is a hasam. Mára jobban görcsöl.Tegnap délután voltunk együtt a párommal. Viszont tegnap még csak a 12. nap volt. A ciklusom átlagosan 28 napos. A múlt havi például 27 napos volt.
2014. aug. 16. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jókor voltatok együtt, ma lehet a peteérésed, és talán picivel több az esély, hogy fiú legyen, mint lány. :) Ha ma lettetek volna együtt valószínűbb, hogy fiú lesz. Szorítok!
2014. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad ennyire a végére hagyni az együttlétet!

Mert a legújabb kutatások szerint nem 24, hanem csak 12 órán át életképes a petesejt.


Ha nálad pl. ez éjféltől délig tartott, akkor bukta.

2014. aug. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lett baba?????
2015. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lett baba. :(
2015. jan. 22. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Azóta sem?

Pedig ha 28 naposak a ciklusaid, akkor biztosan rendben vannak a hormonjaid, és van peteérésed is.

2015. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta sem. :(

Mensi előtt 5-6 nappal mindig barnáztam, így elmentem az orvoshoz, aki gyógyszereket írt fel. A héten mentem vissza kontrollra és azt mondta mostmár minden rendben. Sőt még a peteérés napját is megmondta, ami tegnap vagy ma lehet, így most jobban reménykedek. Remélem ez a hónap sikeres lesz. :)

Veled mi újság? Ti mióta próbálkoztok? Első baba lenne?

2015. jan. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!