Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek utalhat babára...

Szerintetek utalhat babára mindez?

Figyelt kérdés

Nemvárt után 1 nappal mensi szerű enyhe görcsök, de menstruációnak még jele sincs. Soha nem szokott késni, inkább előbb jön meg, de most szerintetek lehet baba a dologban? Nagyon sok olyan hónap volt már, hogy éreztem a tüneteket, figyelgettem magam, aztán mégis megjött. Ebben a hónapban semmit nem éreztem, csak egyszerűen nem jött meg és 3 napja enyhe görcsölgetések vannak, úgy érzem minden percben megjöhe, de előjele mégsincs. Tesztelni sajnos még nem tudtam...holnap veszek tesztet és kiderül.

Szerintetek összejöhetett a baba? Ja a hűm 36.7 körül van, de nekem alapból nagyon alacsony...


Köszönöm!


2014. aug. 17. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ha van lazad akkor elehet hogy igen . de az a 3 nap nem sok . nekem kimaradt egy honapot es nem vagyok terhes . esetleg vegyel egy tesztet holnap es ird meg mi lett az eredmeny . ha nem jon meg a heten akkor menj orvoshoz. en is voltam :) hany eves vagy ?
2014. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Passz de remenykedhetsz es lehetseges hogy baba van a dologban:)irjj ha teszteltel addig is szoritok neked:)sok szerencset
2014. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp írok! :)
2014. aug. 17. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel késik akàr terhes is lehetsz.drukkolok.
2014. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!