Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgatest hormonhiányra van...

Sárgatest hormonhiányra van praktikátok, tanácsotok? Bevált kezelés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetes módot sajnos nem tudok. Nekem a terhesség első 3 és fél hónapjáig Duphaston nemű tablettát kellet szednem, sárgatest hiány miatt, de teljesen bevált.
2010. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak úgy olvastam valahol, nem tudom, mennyire hihető...tojássárgája minden mennyiségben.
2010. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia.Kedves első válaszoló,lehet a tabit vény nélkül kapni és ha igen mennyibe kerül?Esetleg ki írhatja fel?
2010. jan. 14. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Tablettákkal szokták pótolni, ahogy az 1. v. is írta, de ezek nem kaphatók vény nélkül, hormont sosem adnak így.


Én úgy tudom, hogy a barátcserje és a palástfű jó ilyenkor!

2010. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sárgatest hormon hiányra csak gyógyszer! És orvos írja fel.

Nekem is a harmadik terhességem alatt kellett szedni Duphastont. A második terhességem 11 hetesen a sárgatestelégtelenség miatt elhalt.


Ezzel nemigen lehet viccelni, főleg mert van rá gyógyszer.

2010. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is úgy tudom, hogy csakis gyógyszer, de praktikát kérdezett.
2010. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vok.

Ha orvosilag igazolt sárgatest elégtelensége van, akkor nyilván kap az orvostól gyógyszert. (én is szedtem 12. hétig emiatt duphastont)

Az a benyomásom, hogy gyanakszik erre a problémára, nem mondta ki orvos ezt a diagnózist, szeretne a kérdező valamivel rásegíteni, hátha..., de lehet, hogy én értettem félre.


Kérdező, voltál kivizsgáláson?

2010. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is...
2010. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnos vény nélkül nem lehet kapni. Csak orvos írhatja fel, nőgyógyász. Kb. 1400-1500 Ft/20 db tabletta. Ha jól emlékszem napi 2x1-et kellett szednem belőle. Szerintem Te is ezt fogod szedni, ezt szokták az orvosok felírni sárgatest hiányra.
2010. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!