Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoljak erről a tesztről...

Mit gondoljak erről a tesztről? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]



Először teljesen negatív volt,aztán betettem a zsebembe,kimentem az erkélyre,és ilyen lett.Ez most pozitív,vagy meggyűrődött,vagy negatív,vagy hogyan értékeljem?


2014. aug. 19. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj masikat reggel mert 5 perc utan mar nem ertekelhetok a tesztek, siman fals lehet az eredmeny.
2014. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
5 percen belül volt.De csinálok,persze.
2014. aug. 19. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Mintha látnám a csíkot, de exta halvány, no meg bezavar a gyűrődés. Szerintem is próbálj másikat! Drukk!
2014. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van az.
2014. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ott biza! :)
2014. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozítív! De azért csinálj egy másikat holnap. :-)
2014. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az újabb teljesen negatív..Viszont próbáltam gyűrögetni,és nem produkált ilyesmit.Most már tényleg tanácstalan vagyok!Köszönöm a válaszaitokat!:)
2014. aug. 19. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:
A nemvárt napja után csinálj újat! Sose lehet tudni. :)
2014. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mikorra nem várod?szerintem lesz ott valami,ha meg esedékes mensi előtt vagy akkor még a reggeli első pisiből sem biztos hogy erős csik jön ki ugyhogy ne tévesszen meg hogy a második teszt negativ lett,persze ha mondjuk már 1hete késik akkor már gyanus mert akkor erősebb csik kéne legyen,szerintem reggel első pisiből csinálj ujat
2014. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Összevissza van a mensim,mióta babát szeretnénk,kb. 2 hónapja.Előtte minden ok volt..PCOS-em van,3. baba lenne.Elsők ikrek.Összehasonlítottam a tesztet a fiúkéval,és dettó ugyanígy nézett ki,de ott rögtön kijött a második csík.
2014. aug. 19. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!