Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes vagyok egy...

Mit tegyek? Terhes vagyok egy számomra teljesen vadidegen fiutól valszeg 1.2 hónap körül lehetek! a gumi kiszakadt! Azóta semmit nem tudok róla! Vetesem el vagy tartsam meg anya kifog dobni a házból! 19/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
nagyon nagy felelőtlenség amit csináltál .Mondd el anyukádnak és együtt eldöntitek. Lehet segít felnevelni, de szerintem elfogjátok vetetni. vagy ki tudja.... A hapsit keresd fel, joga van tudni neki is.
2010. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

1. anyával beszélni- először tuti eldurran az agya de le fog higgadni

2. az abortusznak vannak veszélyei- te is tutod valszinű- de fel is lehet nevelni- már nem vagy gyerek

3. az is alternatíva hogy beszélj a pasival végül is ő is szereplője ennek a történetnek

egyet pedig soha ne felejts el, az a baba téged választott anyukájának és ha már ahhoz elég nagy voltál hogy szeretkezz egy idegen pasival akkor a következményekhez is fel kell nőnöd

2010. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

Meg szep hogy vetesd el! Nehogy anyud nyakara odaszulj egy gyereket csak mert felelotlenek voltatok, es ket perc alatt megtortent a dolog.

Nem igy mukodik, hogy elszakad a gumi, es szulsz egy gyereket a nagyvilagba.

Egyertelmu, hogy vetesd el, ne varjal semmire, irany a doki es siess!!!

2010. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Ne tartsd meg, azok alapján amit leírtál (vadidegen pasival lefeküdtél, kiszakadt a gumi, mégsem tettél semmit - 72 órás tabi!!! -) nem való neked egy gyerek.

Egy gyerek hatalmas felelősség.


Nem azért mert túl fiatal vagy, hanem mert nincs benned egy csepp felelősségtudat sem.


De anyukáddal mindenképp beszélj!

2010. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha megtartod, akkor milyen penzbol fogod eltartani? Mennyi a kereseted? Gondoltal mar ra, vagy csak ugy irod, hogy megtartod. A semmibol nem lehet am felnevelni, azt tudod, ugye? Dolgozol vagy meg tanulsz?
2010. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Egy gyereket nemcsak megcsinálni és megszülni kell, az a könnyebbik része, hanem fel is kell nevelni, tisztességesen. Na, perpillanat szerintem erre te alkalmatlan lennél.


Esetleg pár év múlva, ha felnősz a feladathoz.


Ja, és nem tudom mennyi a zsebpénzed, vagy már va-e fizetésed, de az abortusz nem ingyen van.

2010. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem ha nekem lesz egy gyerekem nem anyára sozom és nem vagyok felelőtlen!és sajna akkor még 72órás tabit se tudtam bevenni mert az orvos nőgyógyász nem redelt
2010. jan. 15. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Hat ha nem anyud nyakara sozod, akkor megis kiere? Te hogyan akarod nevelni, amikor meg te is otthon elsz, es semmid nincs???

A parodat felejtsd el, tamogatni nem fog.

Te nem dolgozol, tehat a havi gyes ami jar az 25 ezer plusz a csaladi potlek 14ezer ez osszesen 39 ezer. Ebbol el lennetek a babaval, ugye?

Anyaotthonba mehetsz

2010. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

A 72 órás tabit az ügyeleten is kiírják, vagy a háziorvos is, nem csak nőgyógyász!


Nem felelőtlenség lefeküdni egy vadidegennel? Nekem ez nagyon durván hangzik.

2010. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Amugy pedig ne parazz, mondd meg anyudnak, es kerd hogy segitsen elmenni a dokihoz es elintezni a dolgokat.

Ne cseszd el az eletedet!

2010. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!