Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg korai? Vagy mitol lehet?

Meg korai? Vagy mitol lehet?

Figyelt kérdés
a parommal 6napja fekudtunk le es belem elvezzet de meg nem tudom hogy terhes lettem vagy nem de a hasam olyan erdekes..mindha gorcsolne .nem tudom elmondani milyen erzes de furcsa ..tudom hogy korai de megis olyan furcsa erzes..

2014. aug. 21. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet. Ha nem jön meg normál időben, akkor tesztelj.
2014. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez lehet a terhesseg elojelei?
2014. aug. 21. 19:16
 3/12 gabriell88 ***** válasza:
ab terhességi tünetek, az elmaradt menstruáció után jelentkezhet.. persze van aki hamarabb megérzi de nagyon ritka, hidd el még túl korai lenne. én már képzeltem be hasonló tüneteket, igazából minden tünetet, és mégis megjött..A nem várt napján tesztelj egyet.
2014. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
lehet h csak bekepzeled magadnak, ismeros erzes :/
2014. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor ennek semmi koze a terhesseghez?
2014. aug. 22. 08:31
 6/12 anonim ***** válasza:
6 nap telt el azóta, mióta lefeküdtetek...ha akkor volt peteérésed és esetleg sikerül a dolog, akkor is csak mostanában vagy pár nappal később ágyazódhat be. Azt lehet érezni, de nem mindenki érzi. Lehet, hogy épp most van peteérésed, attól görcsölsz, vagy meg fog jönni.
2014. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem ..nem kell megjonnie..csak szeptember elejen..de tudom hogy belem elvezzet a parom csak meg nem tudom hgy terhes is lettem -e de olyan furcsa erzeseim vannak a hasamba ..olyan nyugtalan s nem hiszem hogy bekepzelem :)
2014. aug. 22. 09:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztosan terhes vagy. Ezt akartad hallani?

Értsd meg, ha szeptember elején kell megjönnie, akkor most volt vagy van kb. a peteérésed. Ha 6 nappal ezelőtt élvezett beléd, akkor csekély az esélye, hogy megfoganhatott volna bármi is.

Szerintem inkább a peteérésedet érzed, az nem lehet?

Ha babát szeretnétek, most legyetek együtt.

2014. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem ..nem akarunk gyereket..:) nem tudom mit erzek..de ezt meg soha nem ereztem..
2014. aug. 22. 10:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát jó... majd írsz, hogy mi lett végül? :)
2014. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!