Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most nem tudom mi van!? Tanács?

Most nem tudom mi van!? Tanács?

Figyelt kérdés
Nemrég szeretkeztünk az élettársammal. Megszakítással voltunk együtt. Nem tudunk még gyereket vállalni bár akarnánk már, s mivel csak az anyagiak váratnak minket, remélhetőleg még idén ki megyünk külföldre dolgozni.3hónapja elszakadt a gumi, eseményutánit vettem be. Most meg azt vettem észre hogy bár megszakított, maradt bennem sperma. Nem hüvelyváladék volt ez biztos. Szóljak neki? Mit tegyek? Az eseményutáni óta fel van kavarodva a hormonháztartásom, elvileg 6hón belül nem lehet bemenni... Na most nem akarom gyanúsítható, de tényleg sperma maradt bennem. 25l

2014. aug. 21. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:
:) bocsi a hibákért, telefonról írok
2014. aug. 21. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel nőgyógyász és az alapján cselekedj, amit mond!
2014. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet eldönteni, hogy az tuti sperma! Nem értelek, de komolyan! Ha nem tudtok gyermeket vállalni, miért nem védekeztek rendesen? A megszakítás nem védekezés, ill. abban az esetben, ha tényleg nem lenne baj, ha jönne a baba! Ilyen esetben, hogy 3 hónapja vettél már be esemény utánit, sajnos ez nem járható út. Menj el nődokihoz, majd megmondja milyen lehetőségek vannak.


24/N

2014. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap az lehetetlen hogy éljünk nőgyógyászhoz sajnos :( ne nézzétek le, jelenleg nincs munkahelyem s már 3hete napszám után járok de mindenütt megvolt a létszám. Ma sikerült lebeszélnem nagy nehezen a holnapi napot 7-16-ig álmát szedek. :/
2014. aug. 21. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Na és kinek az álmát szeded?? :) Ha ennyire nem biztos a helyzetetek, akkor normálisan kéne védekezni. Főleg, ha már vettél be esemény utánit, nem is olyan régen..azt nem lehet csak úgy kapkodni. Értem én, hogy felelőtlen gyerekek...na de hogy a felnőttek is??!!
2014. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkabb igy szexeltek mikor ilyen durva az anyagi helyzet??hogy lehettek ilyen felelőtlenek??vannak nagyon olcso fogamzasgatlok is irass egyet komolyan mert igy terhes leszel és lehet meg elevetetni se tudod majd..
2014. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!