Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hónapban teherbe esni?

Első hónapban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ez az első próbálkozós hónapunk. Van itt olyan, aki már az első után babás lett? 19-én volt peteérésem, együtt voltunk: 11, 13, 17 és 19-én.

2014. aug. 22. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, én :) Azóta már 3 hónapos a csöppség :)
2014. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a peteérés számolgatás nálunk nem jött be!Én is mindig figyeltem/számolgattam,hogy na akkor most.De semmi.

Aztán meguntam és akkor szeretkeztünk amikor akartunk,nem kötöttük peteéréshez!

10 hónap kellett ahhoz,hogy pozitivot teszteljek.(fogamzásgátló után.)

2014. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem figyeltem soha a peteérésemet, akkor voltunk együtt amikor ép megkívántuk egymást. Mindhárom gyerekünk az első hónapban megfogant
2014. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem számolgatom a peteérésemet, tudom, hogy mikor van, mert érzem. :) Köszi a válaszokat, jöhet még több is! :)
2014. aug. 22. 11:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is elsőre összejött. Nem néztük, hogy mikor van peteérésem, akkor voltunk együtt, amikor jól esett. Valamelyikből megfogant a lányunk.
2014. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megint egy olyan kérdés amit azoknak tesznek fel akiknek elsőre összejött. Szerinted mennyire lesz hiteles az "eredmény", ha csak azokat kérdezed meg akiknek az első próbálkozásra összejött és nem pedig azt hogy kinek mennyi idő után sikerült?

Nem akarok kötekedni, de milyen konklúziót vonsz le a válaszokból?

2014. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, láttam, hogy már volt egy ilyen hozzászólásod valahol. Direkt tettem fel így a kérdést, mert azokra vagyok kiváncsi, akiknek ELSŐRE sikerült. Köszi, hogy észrevételezted :)
2014. aug. 22. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült nekünk is, most 10 hetes a picilány :)
2014. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Szió! Milyen igaza van az előttem válaszolónak! Semmit nem lehet levonni belöle! Mi pl.: úgy jártunk amikor legelőször próbálkoztunk rögtön az első hónapban összejött! Azt hittük a legszerencsésebbek közé tartozunk! De nem! A 9. héten elvetéltem! Jó tudom az más lapra tartozik, de így " hiába" jött össze az első hónapba! Ezt nézve nem rosszabb annak akinek a 6-9. hónapban jön össze de minden ok!! Aztán csak hogy teljes legyen a történet! Amikor újra lehetett próbálkozni a 3. próbálkozós hónapban jött újra össze! Őt is a 9. héten veszítettük el, az idő meg csak ment itt megint nem rosszabb csak más annak akinek egy év után jön össze! Ugyhogy ez mindenkinek nagyon másként alakul! Harmadszorra a 2. hónapban jött össze ő már hamarosan 4 éves lesz kislány! Amikor tesót szerettünk volna! Először a 6. hónapban jött csak össze pedig előtte vetéléstől függetlenül mindig hamarabb! Őt is elveszítettük! Azután a kistesó a 2. hónapban jött össze! Kisfiú és 14 hónapos! Hú... pedig valamikor az elején azt hittük pár hétig, hogy mi is a szerencsések közé tartozunk! De a lényeg hogy van 2 gyönyörűségünk! Remélem nem baj hogy leírtam! Bocs hogy hosszú lett! Kivánom tartozz a szerencsések közé s legyen minden OK! :)
2014. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem lehetett könnyű :( És köszönöm a jó kívánságodat.
2014. aug. 22. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!