Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az, hogy mikor...

Miert van az, hogy mikor szedtem fogamzasgatlot rendesen, egyszer csak nem jott meg es az UH alapjan a doki azt mondta, hogy terhesseg vagy beverzes, de a kontroll UH-on kiderult, hogy megsem baba, csak egy meg nem repedt tuszo?

Figyelt kérdés
Akkor siman teherbe tudtam volna esni ezekszerint, nem? Es miert van az, hogy mikor vegre nem vedekezunk akkor nem akar osszejonni??? Legalabb ha lenne hormonbajom vagy valami, meg meg is ertenem....... de igy? Annyira el vagyok keseredve, legszivesebben elbognem magam. Legyszi most ne gyertek a "ne gorcsolj ezen"-hez hasonlo mondatokkal, mert nem fog megvigasztalni, max. megsiratni. :(
2008. aug. 7. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is idegeskedj, és görcsölj ezen, mert az előbbre visz, mint a kesergés. Ezt nem irónikusan értem, hanem komolyan! Vagy egy másik doki a megoldás, vagy életmód váltás, de minden képpen te fogod tudni megoldani az orvos csak segít. Próbáld úgy felfogni, mint valami problémát, amit meg kell oldani és meg is fogod. Te vagy az erősebb nem a probléma! Olvass utána, kérdezősködj és lassan megoldódik a dolog. Nekem egy orvos egyszer azt mondta, mindenki a saját maga legjobb orvosa. Eztr persze jól kell érteni. Mi ismerjük a testünket, mi tudjuk mit érzünk az orvos csak segít. Nem szabad hagyni lerázni magad, addig menj dokihoz, amíg megnyugtatóan nem kezdenek el foglalkozni veled, több szem többet lát. Remélem nem sírsz, hanem erőre kapsz és nem adod fel. :-)
2008. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves szavakat! Meg nem probalkozunk regota, csak bosszant ,hogy most hogy elesben mennek a dolgok nem jon ossze, mikor megszakitasos modszert hasznaltunk, nem jott ossze (pedig nem bantam volna), amikor pedig meg nem volt aktualis es gyogyszert szedtem, es meg nem akartam igazan babat suli miatt, stb....plusz meg nem voltam magamban sem biztos, hogy akarnam-e, akkor pedig a doki terhesseggel ijesztgetett, mint mar meseltem ,volt tuszoeresem gyogyszer ellenere......... meg ugye sokan estek mar teherbe fogigatlo rendes szedese ellenere. Bezzeg ok nem akarjak, megis osszejott nekik. A manoert nem esek en is teherbe "veletlenul" (persze ezt csak ironikusan ertem).... Inkabb ide jojjon egy baba, mint olyan helyre, ahol nem aktualis.
2008. aug. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!