Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valaki ugy, hogy...

Volt mar valaki ugy, hogy reggel megcsinalta a terhessegi tesztet, ami negativ lett, de estere latszodott halvanyan a 2. csik?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy reggel 6 kor megcsináltam a tesztet ami negatív lett (én legalábbis azt hittem) aztán megnéztem a tesztet olyan 11 óra fele és akkor láttam rajta halványan a második csíkot:) Valami p-betűs teszt,sajna nem emlékszem pontosan a nevére. Mind1 is.

Nem hagyott nyugodni a dolog,másnap 10-11 fele megcsináltam egy másik tesztet (Gabriel) az viszont szép bár halvány pozitív lett:) Azóta már a 25.hétben vagyok:)

2014. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huhaa :) akkor gratulalok. :) en is reggel csinaltam meg, elmentem dolgozni es mikor haza ertem akkor mar halvanyan latszodott a teszt. Ez holnap lesz 1 hete. Es holnap veszek ujjabb tesztet, de felek megcsinalni. :) nincs semmi tunetem. Azt a tesztet is azert csinaltam, mert menstruacio helyett pecseteltem. Alig vereztem :S
2014. aug. 31. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Így voltam, ahogy Te. Reggel, időn belül negatív lett, majd este kikukáztam a tesztet és nagyon halványan bár, de láttam rajta 2. csíkot. Nemsokára 1 éves lesz a csíkocskám.
2014. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es neked volt valamilyen tuneteid?:)
2014. aug. 31. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak a megérzés.
2014. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 F.B.I. ***** válasza:
szia! na teszteltél?
2014. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen!

Negativ lett.

2014. szept. 2. 07:55
 8/8 anonim válasza:

Egy negatív tesztem lett az utolsó menstruáció első napjától számított 30. napon. (Rosmannos)

A 34.-en újráztam amikor egy nem egyértelmű 2. csík jelent meg. (férjem szerint negatív volt)(Rosmannos)

38. napon egyértelmű két csík azonnal!(CLEARBLUE)

29 hetes várandós vagyok ikrekkel!!!

2014. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!