Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki ha most sem...

Van olyan, aki ha most sem sikerült, utána dokihoz megy?

Figyelt kérdés
Egy éve próbálkozunk a tesóval és semmi. Ha most sem sikerült (vasárnapra nem várom), elkezdjük a kivizsgálást. Jár valaki még ebben a cipőben? Tapasztalatok és dokik témájában kérnék segítséget.
2014. szept. 2. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én megyek. a bmc-be. nincs más lehetőség, mert ők csinálják meg a labort ingyen. aztán lehet elmegyek az eredményekkel egy magán dokihoz is.
2014. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia mi 7 hónapja próbálkozunk a tesóval. Két hónapja nézett a dokim hormonokat azok jók lettek. Ebben a hónapban pont ovukor voltunk együtt de esik a hőm és fáj a hasam így szerintem tuti megjön. Ha most megjön elmegyek dokihoz hogy haladjunk tovább a vizsgálatokkal. Eddig úgy voltam minden hónapban amikor nem sikerült hogy sebaj csak pozitívan majd a következő hónap lesz a mienk, de most hogy úgy néz ki a tökéletes időzítés ellenére sem jön össze, félek hogy csak gond lehet. Azt mondta a dokim majd uh-al figyeljük a peteérést, de jól kifaggatom milyen lehetőségek vannak még. Olvastam homeopátiás szerekről amik segíthetik a teherbeesést. Ajánlották a méhpempőt is. Hát nem tudom:) Nagyon szerernék már egy pozitív tesztet, és persze nektek is azt kívánom:):)
2014. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom ránk is ez vár majd, hormonvizsgálat, aztán UH-s peteérés követés. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a gond. Van esetleg jó dokitok?
2014. szept. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!