Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap kellett volna megjönn...

Vasárnap kellett volna megjönnie, de sehol semmi. Reggel csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pontosan jön meg szinte mindig, de ha késik akkor is max. 2 napot. 18-án voltunk együtt a párommal úgy, hogy abból akár gyerkőc is lehet. Mégis a negatív teszt elbizonytalanít, főleg úgy hogy meg is vagyok fázva kicsit és hőemelkedésem van.

2014. szept. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kb. így vagyok ezzel, terhességi tünetek ezerrel, teszt egyelőre negatív, de képlékeny, hogy mikor lett volna esedékes a mensi, mert teljesen összevisszák a ciklusaim. De nekem van már 2 gyerekem, és mindkettőjüknél csak 31-32. napon lett pozi a teszt, pedig inkább rövidebb ciklusok szoktak lenni. Szóval igen, simán lehet, hogy terhes vagy, csak még nem mutatja. Ha mondjuk még 3-4 nap múlva se mutat semmit, akkor doki. Én is minden reggel tesztelgetek, de alapvetően a negatívok ellenére meg vagyok győződve róla, hogy ott a baba. Majd írj, hogy nálad mi újság :)
2014. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nekem ha van akkor az első babám! :-) Várok akkor hétfőig aztán ha semmi akkor megyek dokihoz.
2014. szept. 4. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot, és pl szombat-vasárnap csinálj tesztet. Én mensi első napján - amikor még nem jött meg - csináltam, full negatív lett. 2 nappal utána sem jött meg, így a 3. napon jött meg, amikor már tesztet akartam venni. Nekem tényleg soha nem késik, mondhatni percre pontos...szóval nem tudom mi volt ez,de nem lett belőle baba. Ha neked is ennyire pontos, akkor szerintem már kimutatná a teszt.
2014. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!