Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Tudom nem...

Terhes vagyok? Tudom nem vagytok orvosok, nem láttok belém. Csak válaszokat kérnék.23L

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtem,óvszerrel és amikor elment erezte hogy valami nincs rendben így gyorsan kivette,kivolt szakadva.

Lehet hogy belém is került,vettünk tesztet 2 hétre rá,de negatív.

Július 15.én volt az utolsó menstruációm,augusztusban nem volt,nem gondolkodtam ezen eddig,mivel van hogy kiesik 1 hónapot.



2014. szept. 4. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha kimaradt a mensid, azért jó lenne tesztelni, mert a két hetes teszt lehet még korai volt.
2014. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tesztelj újra
2014. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
rá 3.4. héten tuti kimutatja már a teszt.
2014. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém is pont akkor volt meg utoljára... én tegnap elôtt teszteltem, két csík...tegnap doki: 'az egyenletesen megvastagodott uterusban kb 15 mm-es embryo, élénk szívmũkõdés' ... :)
2014. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam,hogy korai volt még,ezért vettem x-epilt,de csak most akartam volna tesztelni szeptemberben,hátha mégis....4.gratulálok neked :)))

Köszönöm mindenkinek.

2014. szept. 4. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Köszi... :D
2014. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet, hogy terhes vagy. Ha kiszakadt a gumi, pont akkor amikor elment, akkor bizony került beléd. Ezután nem kellett volna 2 hetet várni a teszt miatt, hanem másnap be kellett volna venni a 72 órásat. (ha nem akartok babát persze). A teszt pedig valószínű, hogy 2 hét után még nem mutatta ki. Csinálj most egyet, már tuti tudni fogod. Ha augusztusban nem jött meg, szerintem babás lehetsz.
2014. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo, na mit mutatott a teszt?
2014. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt..de megszeretnenk tartani a babat!Mindenfele keppen...es a teszt pozitiv lett de a doki nem lat meg semmit :(

Lehet velem van a baj??

2014. szept. 8. 15:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha julius 15-en volt az utolso menstruaciod, akkor olyan 6-7 hetes terhes lehetsz, elofordulhat, hogy ezt meg nem latja a doki, bar ilyenkor mar altalaban latnia kene, hiszen 8 hetesen mar szivhangot nezik. Hüvelyi ultrahangot is csinalt vagy csak hasit? Vervetelre elküldött? Cisztat nem latott?
2014. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!