Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy sikerült?

Lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Első próbálkozós hónapunk a férjemmel. Szinte 2-3 naponta együtt voltunk végig. A ciklusaim nem éppen szabályosak: 26-35 nap között vannak, 31. napon vagyok ma, egyenlőre semmi jele a mensinek, bár tegnapelőtt olyan mindjárt megjön érzésem volt. Eddig nem hőmérőztem, viszont 5 napja éreztem, hogy hőemelkedésem van(azt hittem össze szedtem valamit, de más tünet megfázásra nincs), megmértem:37,3 volt este, azóta minden este megmérem, maradt a 37,3. Az alaphőm átlagosan 36,4-5 volt eddig.

Lehetséges, hogy elsőre sikerült a dolog? Tudom, a teszt megadná a választ, de olyan jó reménykedni, hogy várok még pár napot azzal a teszttel :)



2014. szept. 4. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Az esti vagy napközbeni hőnek semmi jelentősége. Kizárólag az ágyban még felkelés ELŐTT mért hő a mérvadó. Tulképp az is csak összefüggéseiben.

De ettől akár terhes is lehetsz.

2014. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki hőmérőzni akar legalább nézne utána, hogy hogy kell szabályosan csinálni...
2014. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, nagyvonalakba tudom, hogyan kell,de én nem akarok hőmérőzni, nem mértem a ciklus folyamán, majd akkor jön a baba, amikor akar, nem fogok számolgatni, hőmérőzni és nagyon tudatosan tervezni a dolgokat. Azért mértem meg a hőmet, mert éreztem, hogy hőemelkedésem van(jellegzetesen fáj ilyenkor a fejem tőle) Mivel aggódtam/aggódok, hogy valamit összeszedhettem(bár más tünetem egyeltalán nincs se megfázásra, se arra, hogy babát várok), ezért minden nap ellenőrzöm, és stabilan marad 37,3. Ezután kezdtem utánanézni a dolgoknak, hogy mitől lehet és egy-két ilyen cikk szerint terhesség esetén megemelkedik a testhő(és úgy is marad). Ez ültetett bogarat a fülembe, és írtam egy kérdést.
2014. szept. 4. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet!

Vagy terhes vagy vagy nem! Sok lehetőség nincs!

Ha meg várni akarsz, minek túráztatod magad a kérdés kiírásával?

2014. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt se tudod hogyan csinald ! ESTE vagy NAPKOZBEN nincs jelentosege ..REGGEL AZ AGYBA merd !
2014. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismétlem, a hőmet NEM a családtervezés miatt mértem, és továbbra sem fogok reggel sem és máskor sem emiatt hőmérőzgetni. Azért mértem, mert hőemelkedésem volt/van, és az interneten olvasgatva kikombináltam, hogy lehet az esetleges terhesség jele is. De nem az volt, mert azóta megjött a menzeszem, de a hőm továbbra is magas. Volt, amikor 37,5, bár megfázásos, vagy egyéb tünetem azóta sincs. Elkezdtem vitamint szedni, várok még egy hetet, ha marad ennyi, vagy emelkedik, akkor elmegyek a háziorvoshoz.
2014. szept. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!