Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet még baba?

Ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt borzalmasan begörcsölt a jobb petefészkem, még kiegyenesedni se tudtam, annyira fájt. Kb. 1 óra múlva elmúlott. Most 2 napra rá a bal petefészkem fájt kb. fél órát. Mit gondoltok mitől lehet ez? Peteérés lett volna? De az 1 hónapban csak az egyik oldalon jelentkezne. Volt valakinek hasonló? Esetleg lehet baba van a pocakban? Jah, és a mellbimbóim borzalmasan érzékeny, alig lehet hozzáérni :(

2014. szept. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt a múlt hónapban. Nem lett baba.
2014. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mellbimbó fájdalom mellé ma délután társult egy kis hirtelem gyengeség szerű rosszullét... hét végén tesztelek
2014. szept. 8. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ezek a tuneteim voltak es sajnos spontan veteles lett a vege :(

Ha megmarad akkor nem szabad fajnia ennyire, max enyhe gorcsok normalisak olyankor. Legalabbis nekem ez volt, amikor osszejott.

Azert drukkolok, majd ird meg mi volt a dokinal!

2016. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!