Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Fontos

Figyelt kérdés
10-én kellene megjönnie a menzeszemnek. Ciklus közepe óta fáj a mellem. Almát voltam szedni ma és tegnap,és mindkét napon furcsa nyomó érzést éreztem a hasam aljában, ma pedig még a jobb oldalamra is kiterjedt, nagyon kellemetlen érzés, pláne munka közben és ugye nem egy pillanat alatt zajlik le. Mikor hazajöttem láttam hogy pecsételek minimálisan de a bugyimon látszik. Megszakítással szoktuk befejezni a szexet. Szerintetek lehetek terhes, vagy ez más baj lehet? Picit megijedtem, de tesztelni tudom még nem érdemes.

2014. szept. 5. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A mell fájdalom valószínűleg az ovulációdat jelezte.A pecsételő vérzés meg lehet akár beágyazódás is.
2014. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabriell88 ***** válasza:

Én ugyan így voltam egy hete.Nálunk tervezett baba lenne.Párom keresztlánya 4 éves, van súlya.És egy pillanatra elfelejtettem, hogy nem kéne emelgetnem.Felkaptam , pörgettem és akkor esett le.Hál istennek nem véreztem, de a hasam nagyon befeszült.Rögtön le is pihentem.Nem tudom ez jel e, én tegnapra nem vártam, de nem jött meg, ahogy ma sem.Tegnap teszteltem, egy nagyon halvány pozitívat, ami akkor negatívnak láttam, ma véletlenül a kezem került és akkor láttam rajta a 2.csíkot,de nem merem beleélni magam.Holnap csinálok még egy tesztet.Tegnap és ma is sűrű folyásom volt, viszont nagyon halány világos barna.Azt olvastam ez jót jelent.

Nem tudom tervezitek e, de a szöveg alapján arra tippelek, hogy nem.Lehet beágyazódási is, de lehet nem. 5 nap múlva kiderül,akkor már érdemes lesz tesztelned.De ha nagyon megijedtél és nem tudsz várni.Keress fel egy nőgyógyászt.Ő biztosan tud segíteni vagy legalábbis pontosabb információval szolgál, mint mi :)

2014. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. Nem tervezzük, bár szeretnénk már csak az anyagiak végett még picit várni akarunk vele, persze nem vetetnénk el szerintem. Még annyi hogy tegnap rengeteg vizes folyásom volt munka közben ami a fehérneműmön sem maradt meg, átszivárgott a nadrágot is bőven, feszengtem is picit miatta. Hát,ezek szerint várok és várom a legjobbakat.
2014. szept. 5. 18:51
 4/5 gabriell88 ***** válasza:
Én most vagyok ugyan így.Tisztasági nélkül nem is bírnám.vízes folyásom van, barna pöttyökkel.o.O Mondjuk nekem a folyás, kb 3 napja tart ilyen intenzíven.
2014. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És neked mikor kell megjönnie? :)
2014. szept. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!