Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy elég intim kérdés?!

Egy elég intim kérdés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok :) tényleg kevesebb az esély a teherbeesérhez akkor ha olyan pózban szeretkezünk, hogy én vagyok felül? Sok mindent olvastam erről és mindenki véleménye más.. szerintetek?:) (babát tervezünk) eddig általában mindig igy szeretkeztünk lehet,hogy ez miatt kevesebb esélyt adtunk neki?.. vagy hülyeséget kérdezek?

2014. szept. 6. 01:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Óóó, most látom egy csomó ugyanilyen kérdés van itt :) de azért várom a válaszokat :)
2014. szept. 6. 02:00
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
..én is imádok lovagolni,csak van,hogy beverem a fejem az éjjeliszekrénybe.....
2014. szept. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha pl. hátrahajló méhed van, akkor aktus után javasolt hason feküdni 10-15 percet, de csinálni mindegy hogy csináljátok.
2014. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ettől kevesebb lenne-e az esélyetek

De én ajánlom a misszionárius pózt, mélyen

Nekem mindkét terhességem szinte az elsőre sikerült,próbaszerencse

Ja, és hátrahajló méhem van, doki még mondta is hogy csoda hogy ilyen hamar teherbe estem

2014. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Tévhit. Aminek kell, feljut. Nagyon erősen spriccel felfelé, megoldják.
2014. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jah, és az is tévhit, hogy a hátrahajló méh bármit is jelentene teherbeesés szempontjából. De ez csak egy kis off, mert kikívánkozott a válaszokat olvasva.
2014. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nekem hátrahajló méhem van,nem szenvedtünk azért sokat,hogy sikerüljön a baba:) Majdnem egyből jött:)

Sztem teljesen mind1 milyen pózban vagytok együtt:) Mi mikor misszionárius pózban csináltuk + gyertyáztam utána nem lettem terhes,amikor spontán egymásnak estünk és voltam felül(én nem szeretem) összejött a baby..

2014. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan pózban csináljátok, ahogy csak szeretnétek, bármelyik jó, az életerős kiskatonák feljutnak mindenképp.
2014. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én így maradtam terhes legutóbb! ;)
2014. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak így maradtam terhes :)
2014. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!