Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba születése után kb....

Baba születése után kb. mennyivel nőtt meg a havi kiadásotok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem számolom a ruházatot, játékot és feltételezem, hogy mindene megvan (kiságy, pelenkázó, pihenőszék, mérleg, ilyenek) akkor kb 15000 ft havonta.

PElenka kb 10 000 (Pampers Premium Care)

Popsitörlő 2000 (Johnsons)

Fürdető, popsikenőcs, olaj 3000 ft (gyógyszertári)


Nekem ehhez jön hozzá a ruhák vásárlása, játékok, amikor esedékes etetőszék, pihenőszőnyeg ilyesmi.

2014. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel szopizott tápszerre nem kellett költeni. Pelenka viszont havi 10.000 körül volt. Fürdető, popsikrém nem kellett minden hónapba. Ruhákat tescoba, duriba vettem.Azok sem voltak akkora összegek. A pelus az első 6 hónapba kb. ennyibe került. Mikor milyen pelust vettem, attól függ melyik volt akciós. Az első 2-3 hónapba viszont csak a Pamperst vette neki.
2014. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elviekben rogton megnone 10-20 ezerrel (pelus, tapszer, mososzer, gyogyszerek) de a gyakorlatban nekunk nem nott mert ugyanakkor.sokkal kevesebbet jarunk el es visszajon a benzinen meg a szorakozasra szant penzen.
2014. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg szopizott addig nem volt olyan sok: pelus 7 ezer, popsitörlő 1700, fürdető 500, ruha kb 5 ezer.


Most több mert nagyobb pelus kell az kb 11 ezer, tápszer 5 ezer, ruha 5 ezer, popsitörlő 1700, tejpép 2-3 ezer, na meg a gyümik amiket eszik.


Ezek minden hónapban de persze plussz az új játékok stb... de ezek nálunk nem minden hónapos. Na meg majd most nagyobb ülés kell...

2014. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam h dmes pelust es popsitorlőt használok.
2014. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves a lányunk, átlag havi 50eFt körül biztos költöttünk rá és a bevételünk is jelentősen csökkent.
2014. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Mire megy el 50e? Rengetegnek hangzik
2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
az első évben semennyivel. pelust mosom,tápszer ingyen volt. most 16 hónapos és az őszi téli ruházata 30E-be került használtan. eddig amiket kaptunk elég volt és elkég szép állapotúak is voltak. viszont ez már az a kor,amikor elhordják a ruhákat,nehéz szép darabot örökíteni. ráadásul villámsebességgel növi ki a cipőket is. természetesen az első 15 hónapban is költöttünk a gyerekre,mert mindig kapott egy-egy játékot,ha vásároltunk,de ez ugye nem kötelező kiadás,ki is maradhatott volna. ha mégis számolom,akkor havi szinten 3E ft-ba került a gyerek az első 15 hónapban. nah viszont már innentől húzósabb lesz a dolog :)
2014. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tescos pelenkát (2600 Ft/csomag 3 cs/hó= 7800 Ft), és tescos popsitörlőt (270 Ft/csomag 4cs/hó= 1080 Ft) használok - szerintem tök jók -, ez mellé kb 5000 Ft havonta a tápszer. A gyümölcs meg zöldség havonta kb 3000 Ft, a ruhák pedig mivel minden hónapban kellenek újak átlag 3000-5000 Ft között vannak. Attól függ, hogy márkás e. A popsikenőcs (Neogranormont használok) 1750 Ft/hó. Ez eddig 23630Ft, és ebben nincsenek benne a váratlan kiadások pl. gyógyszer ha kell.
2014. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!