Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes orvoshoz menni,...

Zabmester kérdése:

Mikor érdemes orvoshoz menni, ha nem akar összejönni a baba?

Figyelt kérdés

Március óta próbálkozunk, egyelőre sikertelenül. Igaz, nyáron volt egy hónap, ami kimaradt, mert a páromnak olyan gyógyszert kellett szednie, ami mellett nem javasolták, de azt leszámítva minden hónapban próbálkoztunk.

Egyszer volt egy kis halvány remény, hogy sikerült, jópár napot késett a menstruációm, helyette barna folyásom volt és egy nagyon halvány (de azért felismerhető) pozitív tesztem. El is mentem dokihoz, de addigra megjött, az orvost pedig nem igazán foglalkoztatta a dolog, azt mondta, akkor menjek, amikor van egy "igazi" pozitív tesztem, addig felesleges ezzel foglalkozni, a statisztika szerint úgyis egy év alatt a nők nagy része teherbe esik, ha szeretne.

Ez még valamikor júniusban volt, azóta semmi.

Szerintetek most már érdemes lenne orvoshoz menni, vagy most sem foglalkozna velem? Meg lehet, hogy ez hülyeség, de mi van, ha másik dokihoz megyek, és neki azt mondom, hogy már egy éve próbálkozunk? Jó, nem kenyerem a hazudozás, de ha van valami bajom, akkor arról szeretnék minél előbb tudni.


2014. szept. 7. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 éven belül nem jön össze akkor mindenképp menjetek el kivizsgálásra.
2014. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert varjatok ki az egy évet..az alatt rendszerint összejön..addig meg kar is lenne felesleges es akar fajdalmas vizsgalatoknak kitenni magad!ez normalis,h meg nem jött össze nem sok ez az idő.ha egy ev utan se akkor mar megkerdezheted mik a lehetőségek.amit en meg javasolnek max megnézhetned azzal az ovu tesztel amit itt is sokan hasznalnak,h mikor van az ovud,en sosem hasznaltam nemtudom,h működik,meg ami bejön a két naponta szexeles sajat tapasztalatból mondom..:)).sok szerencsét és nyugi meg nagyon időbe vagytok..
2014. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 évnyi stresszmentes próbálkozás után.
2014. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, hát akkor adok egy esélyt az ovu tesztnek, hátha beválik :) A kétnaponta együttlét most is megvan, meg még valami gyógyteán gondolkodom. De ha azt mondjátok, akkor az orvost még tavaszig hanyagolom, ha addig sem jönne össze. Legalább is megpróbálom addig hanyagolni :)
2014. szept. 7. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

1 év

felejtsd el h gyereke akarsz csak szexelj nagyokat a pároddal és ÉLVEZD nagyon (lévén extra ovu lehet belőle :-)

szal ne kötelesség legyen


felesleges orvoshoz menni ezzel pláne másikhoz és hazudni

esetleg ovu teszt de akkor valszeg rá fogsz görcsölni a témára

am meg tess tudomásul venni h van olyan h 1-1 hónapban kimarad a peteérés

és ezen nem megijedni !

2014. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia mi is március óta próbálkozunk de eddig semmi :( Hátha most naptár szerint most volt ovum együtt is voltunk mind a 3 nap :( Szeptember 20 kiderül. legszebb születésnapom lenne az egyszer biztos :) Zsanett
2014. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem már arra is levették a hormonvizsgálatra a vért, hogy fél év alatt nem jött össze és rendszertelen volt a menszeszem is.

Azt mondta az orvos, hivatalosan akkor számít valaki meddőnek és lehet kezdeni a kivizsgálást, ha egy év próbálkozás sikertelen, menjek vissza fél év múlva is (a hormonok nem jeleztek gondot akkor).


Semmi nem mutatott gondot, mégis két év alatt sikerült.

2014. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 naponta????

hmm.. szerintem elég 3 naponta

vissza is kell termelődnie a spermiumoknak ...

ha kifacsarod a palit akkor nem lesz mivel ...

2014. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt mondjak a ket naponta teljesen jo..meg amugy szerintem ket naponta azert amugy is szexelnek a parok:)) az a lényeg,h ne naponta mert akkor nem termelődik újra olyan ami jo termékeny:))de ismerek olyat is akiknek úgy jött össze nem birtak ki..
2014. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem várnék 1 évet,bármi probléma lehet,felesleges addig húzni
2014. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!