Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6het3 naposan az ultrahang...

6het3 naposan az ultrahang nem mutatott meg petezsakok csak egy mini fekete foltot, lesz ebbol meg baba?

Figyelt kérdés
Ket vervizsgalatbol fogjak megnezni h a hormonszint nô e vagy csokken.tunetem csak a kimaradt menstruacio,pozitiv teszt es mellfeszules.ennyi idosen ezzel az eredmennyel lehet meg belole baba?

2014. szept. 8. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elszámolták egy héttel, vagy később volt peteérésed. Akkor lehet még. Drukkolok!
2014. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem először,ott is csak egy "kis fekete folt" volt semmi több..

Ugyanezekkel a tünetekkel:) Kimaradt vérzés,pozitív teszt,érzékeny na jó...BRUTÁL érzékeny mellek:)

Aztán 7hetes és pár naposan, vagy már a 8.hét pontosan nem tudom a kis fekete foltban volt a kis babácska a kis szívhangjával együtt:)

nyugi ott a kis baby :)

Gratulálok:)

Üdv 26hkm

2014. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bar csak ugy lenne.koszonom a biztatast.amugy is eleg stresszes vagyok mostansag.epp lanykeres utan derult ki a dolog ugyhogy baba is meg szervezes kulfoldrol... Van valami termeszetes gyogymod a stressz Ellen?
2014. szept. 8. 15:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet! Nyugalom, meglesz az. Mindenképp írj majd
2014. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mennyi az első hcg-d?
2014. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom.az elso vervetelnek holnap lesz eredmeny.aztan penteken is vesznek es hetfore derul ki hogy mi is folyik odabenn.
2014. szept. 8. 22:55
 7/13 anonim válasza:
5.vagyok: Nekem 1740 a hcg de a méhem üres- holnap lesz ujra tesztelés. :( Írj h neked mi volt! Drukkolok h összejöjjön!
2014. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nalam se jobb a helyzet.csak 372 lett a hcg... ha 2000 et nem eri el 0entekre akkor ez nem fejlodo terhesseg.vmi ilyesmit mondtak.vagy ha elkezdek verezni az eredmenyig...:(
2014. szept. 9. 14:01
 9/13 anonim válasza:

5. vagyok: Akkor drukkolok hogy elérd a 2000-ret, nekem meg szoríts, hogy alacsonyabb legyen. Mert ha emelkedik akkor nálam méhen kívüli, ha csökken akkor meg "csak" hiperstimuláció. Nekem holnap 12-kor lesz meg az eredmény.

Amúgy vasárnap hoztak be a kórházba,mert elájultam és véreztem-nagyon erős görcsök kíséretében, valamint aznap reggel 2 db pozitívat teszteltem. A petefészkeimben pedig 5 db 4cm-es ciszta- a peteérést serkentő tabi után. :(


26l2avb (26 éves làny aki 2 éve vár babára)

2014. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor neked jobban elkel a drukkolas.bizzunk a legjobbakban:) en nem szamitok se jora se rosszra.inkabb meg most szivodjon fel mint kesobb nagyobb gond legyen.nekunk az elso probalkozas volt meg uh majd csinalunk masikat:)
2014. szept. 9. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!