Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetseges, hogy mut...

Hogyan lehetseges, hogy mut het vegen es ma is ovulalok?

Figyelt kérdés

A mult heti tesztem mar nincs meg de azon es a main is erosebb a tesztcsik a kontrolcsiknal.

(azert teszteltem ma is, mert nagyon fajt a hasam hanyingerem volt es mellfeszulesem mint ovunal mensinel vagy terhesseg elejen szokott lenni nekem)

Mult het vegi ovu volt a naptar szerint a Jo, a Mai meg egy "ajandek" ovu?


2014. szept. 8. 15:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2014. szept. 8. 15:22
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem a mikroszkop es az LH csikok pozitivak 2 kulon idopontban... A ho is emelkedo mindkettonel, bar a masodiknal jelentosebb. Elozo ciklus is ilyen volt.

Olvastam egy cikket arrol, hogy a 2x-es peteeresi hullam egy cikluson belul sokkal gyakoribb, mint gondoltak...

[link]

2014. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ez uj info. Nagyon rosszul vagyok ma. A melleim majd szet durrannak es a derekam is leszakad. Nem tudtam mire velni ezt.
2014. szept. 8. 15:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Tyű, azta a szerencsés mindenit neki! ;-)
2014. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo vagyok: A masik verzio, hogy a szervezet az elozo alkalommal nem tudta megrepeszteni a tuszot, most ujraprobalja, VAGY gyenge peteerest produkalt es ujat indit->ergo 2x-es peteeresi hullamod van.
2014. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a kétpetéjű ikrek is úgy lesznek, hogy 2 petesejt érik meg, nem? Vagy hülyeséget mondtam? Szerintem előfordulhat simán ilyen.
2014. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Persze a tobb petesejt erese ok, de miert 1 het elteressel ernek? 😊 eddig ez nem volt vilagos.

Ha probalkoznank babaval milyen jol jonne most 😉

2014. szept. 8. 16:45
 8/22 A kérdező kommentje:
Kedves masodik hozzaszolo. Pcos vagyok tehat a nem megrepedt tuszo teljesen normal is nalam.
2014. szept. 8. 16:46
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor az a valoszinubb, hogy probalkozott tuszorepesztessel a szervezet 2x, es masodjara sikerult is neki. Hogorbet vezetsz? Attol okosabbak lennenk.
2014. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem mert nem probalkozunk babaval es feleslegesnek gondoltam. Viszont a normalistol eltero dolgokat szeretem kideriteni. Ez nem volt megszokott ezert lett gyanus.
2014. szept. 8. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!