Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetseges, hogy mut...

Hogyan lehetseges, hogy mut het vegen es ma is ovulalok?

Figyelt kérdés

A mult heti tesztem mar nincs meg de azon es a main is erosebb a tesztcsik a kontrolcsiknal.

(azert teszteltem ma is, mert nagyon fajt a hasam hanyingerem volt es mellfeszulesem mint ovunal mensinel vagy terhesseg elejen szokott lenni nekem)

Mult het vegi ovu volt a naptar szerint a Jo, a Mai meg egy "ajandek" ovu?


2014. szept. 8. 15:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Azota 2-3 naponta ovutesztelek, hogy ha megint elogordul a tesztekkel tudjak orvoshoz menni.

Megint erosodik a tesztcsikom (multhet hetfon volt a potya peteeresem). Elofordulhat, hogy ennyire peches vagyok es megint ovulaljak, vagy baba lehet a dologban es joslotesztkent mukodik most?

(van ra sansz, hogy baba)


A felso 2 nappal ezelotti a lenti a mai de ez meg nem szaradt meg

2014. szept. 17. 11:48
 12/22 A kérdező kommentje:
2014. szept. 17. 11:50
 13/22 anonim ***** válasza:
Hánykor is csinálod ezeket a teszteket? ööö... akor most nem védekeztek vagy de? Elvesztettem a fonalat. Hol tartunk a ciklusban?
2014. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
akkor :)
2014. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Konkretan nem vedekezunk, csak megszakitassal (tervezunk meg babat csak nem konkretan most. Ha jon orulunk, ha nem akkor majd tavasztol kezdjuk aktivan a baba projektet).
2014. szept. 17. 12:23
 16/22 A kérdező kommentje:
Augusztus 30.an es szeptember 8.an volt ovulaciom
2014. szept. 17. 12:24
 17/22 anonim ***** válasza:
hcg-t nem csináltál?
2014. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Magyar ido vagy a nalunk levo idore vagy kivancsi? Delutan mindkettot.

Hcg negativ (bevallom nagyon drukkoltam a masodik csiknak)

2014. szept. 17. 12:49
 19/22 anonim ***** válasza:
Szoritok, hogy minel hamarabb osszejojjon, amint szeretnetek. Jol teszed, hogy most tesztelgetsz, deruljon ki mindan, ami kell, mielott rendesen belekezdtek. Szerintem a helyzet sajnos cisztagyanus, magyarul tobbszor probalkozik a szervezeted a tuszorepesztessel, de nem megy neki. PCOS-oknak csakran tobbszor/tobb napig van LH csucsuk. Merd a homersekletedet, atkkor okosabb leszel.
2014. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ido letelte utan lett egy nagyon halvany csik. Lehet csak szaradasi de foton nem jol kiveheto. Attettem negativba es ott sem egyertelmu, hogy van valami vagy nincs (es ha van csak a helye vagy szaradasi csik esetleg extra halvany csik a hcg-tol)

Par nap mulva tesztelek es megirom, ha baba van 😊 koszonom az eddigi segitsegeket. Mellekelem a negativba tett kepet.

2014. szept. 17. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!