Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmúlt a mensesem majd újra...

Elmúlt a mensesem majd újra megjött?

Figyelt kérdés
2 nap késéssel megjött a mensim, tartott kb 5 napig (első két nap csak barnáztam). Tegnap elmúlt, semmi nem volt ma sem, most pedig délben újra "megjött", megint erős vérzés volt, mikor kimentem pisilni. Máskor szex után elő szokott ilyen fordulni, pár nappal mensi után, de így spontán még nem. Ilyenkor még "tisztul" a szervezetem, vagy mitől lehet?
2014. szept. 9. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a gondom,de már hosszú ideje. Azt tanácsolták,h szedjek barátcserje kapszulát. Beállítja normálisan a ciklust.
2014. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,és h a kérdésedre is válaszoljak,hormonproblémától lehet.
2014. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod. De nekem eddig sose volt ilyen, a ciklusom nagyon pontos. Még késni se szokott. Most kezdtünk bele a babaprojektbe, erre első hónapban ilyeneket tapasztalok...amit még soha. Mindenesetre rákérdezek az orvosomnál.
2014. szept. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!