Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétvégére nem várja a...

Van aki hétvégére nem várja a menzeszét?

Figyelt kérdés
Van bármiféle jele,hogy babás hónap lesz vagy érzitek,hogy most se jött össze?

2014. szept. 10. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vasárnapra nem várom.Ma elkezdett fájdogálni a mellem és folyamatosan mindjárt megjön érzésem van.A derekam is fáj,főleg ha háton fekszem.

3,5 év után már nem tudom eldönteni,hogy sikeres-e ez a hónap vagy sem.Holnap reggel szeretnék 10-es One Step-pel tesztelni.Elméletileg akár már mutathat is valamit mert holnap leszek 11 DPO-n :)

Neked valami tünet?

2014. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én keddre nem várom,de vannak tüneteim.Vagy megbolondultam és bebeszélem.A hasam feszül,görcsölget,mintha megjönne,a mellem pár napig feszült,most szurkál,a derekam leszakad....fene tudja,de nagyon kíváncsi leszek:)
2014. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én vagy szombatra vagy vasárnapra nem várom.Megvannak duzzadva a melleim és vizes folyást észleltem ami lehet bármi,de reménykedem. :) 1 éve próbálkozunk.Nagyon szorítok Nektek csajok.Szerintem várj még a teszttel,nehogy csalódnod kelljen.Tudom,hogy milyen nehéz :(
2014. szept. 10. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
En is keddre nem varom... Ma mar gondolkodok a teszten... :D Nekem 3. babam lenne. Eddig mind a ketto elsore ossze jot.. Remelem o is.. :D Remelem mindenkinek ossze jon!! :D
2014. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnap reggeli 10-11 DPO-s tesztem negatív lett.Ma nem teszteltem majd csak holnap fogok ha a hőm méh mindig fent lesz:).

Tegnap délután görcsölt a hasam amikor ültem és fájt a mellem is egész nap+ estére nagyon fel voltam fújódva és a derekam is fájt úgyhogy nagyon kíváncsi leszek mi lesz ebből.Amúgy első baba lenne :)

Ti hogy vagytok?

1-es válaszoló

2014. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg 4 nap lenne a nem vartig. Reggel csinaltam tesztet, de negativ lett. A ciklusom 24 napos volt 2 honapig, azelott 28 napos. Nem tudom mikor volt ovum, napra pontosan,de voltak jelei es akkor sokat voltunk egyutt a parommal. Lehet mi lekestuk az ovu napjat vagy meg varni kell a tesztelessel.
2014. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp várjátok meg a nem várt napját és csak akkor teszteljetek,szerintem.Nekünk is harmadik babánk lenne :) Holnap vagy holnapután nem várom.Semmi görcs,semmi előjele a mensinek.Viszket a cicim nagyon.Reménykedem :) Hajrá
2014. szept. 12. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
2es válaszoló vagyok és nekem sajna megjött :( sokkal előbb mint kellett volna,keddre nem vártam,erre tegnap elöntött...drukkolok mindenkinek!írjatok majd
2014. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2-es nagyon sajnálom.

Én holnap fogok mindenféleképp tesztelni hátha mutat valamit ha nem akkor nekem is lőttek szerintem....

1-es

2014. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1es!szerintem még ne add föl,elvégre nem jött még meg,nem?csak holnap kell,talán szerencséd lesz és meg se jön.megy a drukk a teszthez.

2es voltam

2014. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!