Tegyük fel, hogy?

Figyelt kérdés
Valakinek spontàn peteérése van (esetleg mensi alatt) és abból lesz baba. Ettõl függetlenül lesz akkor is peteérés, amikor igazàból lenne, tehàt középidõben?
2014. szept. 15. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki terhes lesz előbb akkor elméletileg nincs következő pete érés. Hiszen a hormonok nem engedik. Ergó terhesen még egy babával nem lehetsz terhes.
2014. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció alatt peteérésed van és teherbe esel akkor nem lesz középidőben peteérésed,mert terhesség alatt nincs pé.
2014. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesznek kétpetéjű ikrek? :D Ez asszem hülyeség, mert gondolom kétpetéjűnél is egyszerre löködik ki két petesejt és termékenyülnek meg. Én is úgy tudom ha a petesejt megtermékenyül akkor utána ninvs peteérése legalább a szülésig tuti.
2014. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is így lenne ésszerû, hogy akkor nincs màsodik peteérés.

Viszont eszembe jutott, hogy vannak olyanok akik a terhesség elején is menstruàlnak.

2014. szept. 15. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők nem menstruálnak, hanem menstruációszerű vérzésük van, de peteérés akkor sincs. Kb olyan vérzés mint a fogamzásgátló szedésénél, ott sincs pé, viszont megvonásos vérzés jelentkezik.
2014. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy vàlaszoltatok. :) Így ma is tanultam valamit! :)

Szép napot Nektek!

2014. szept. 15. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!