Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor tesztelnetek a...

Ti mikor tesztelnetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjonnie (28. nap), de mostanaban volt 29 es 30 napos ciklusom is. A legutobbi juliusi 28 napos volt. Tunetem nincs....
2014. szept. 16. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap után reggeli első vizeletből csinálnék tesztet a helyedben, ha nem jön meg. Ha teheted, akkor valami érzékenyebb fajtát vegyél.
2014. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A clear blue erzekenynek szamit? Attol felek, mert azzal egyszer mar csinaltam +at de 3 nap mulva megjott. Attol felek ez volt az alpozitiv, es akkor azt szetkurtoltem.... nem volt jo.

Nem erzekeny meg nem mutatna semmit, viszont sokaig sem birok varni.

2014. szept. 16. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, hogy Gabriel tesztet használtam annak idején. Átlag 24-25 naposak voltak a ciklusaim akkor is, de mivel volt 30 napos is, így én kivártam és biztosra mentem, a 31. napon teszteltem délutáni vizeletből nagyon erős pozitívat, tehát valószínűleg már előtte napokban is kimutatta volna.
2014. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, mindkettotoknek koszonom a valaszt. Annyit segit ha mas is velem van egy kicsit!
2014. szept. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!