Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesatruáció előtt 1 nappal...

Mesatruáció előtt 1 nappal barnázás, bajt jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig nem foglalkoztam vele, hisz amióta menstruálok, mindig mielőtt megjönne az 1. nap csak barna, másnap vált át élénk pirosra. Nagyon nagyon ritka, hogy 2 nappal menzi elött jelentkezne. Babát szeretnénk a férjemmel, most kezdünk el próbálkozni, és egy kicsit aggaszt. Szerintetk ez már progeszteron gondot jelent?

2014. szept. 16. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom jelent-e progeszteron gondot, de nekem múlt hónapban 2 napig barnázott, mire rendesen megjött. Szóval előfordul.
2014. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem az még nem probléma. Nekem is így jött össze a baba :)
2014. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem, tényleg így van :) csak annyi mindent lehet hallani és már úgy összezavarodtam,hogy azt sem tudom mi normális és mi nem.
2014. szept. 16. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Ha rendszeresen 2-3napig lenne barnázás minden mensi előtt, akkor talán aggödnék a helyedben. Az 1 nap simán belefér.
2014. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is mindig barnázok, de elmlentem a biztonság kedvéért 21. napi progeszteron mérésre, és 59 lett szóval elég jó eredmény. nem értem a barnázás okát igy. mitől lehet?
2014. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!