Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha biztosra tudom, mikor...

Ha biztosra tudom, mikor lehetett a megtermékenyítés (csak akkor voltunk együtt), mennyi idő után mutatja ki a 10-es terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sept 11-én volt pozitív az ovutesztem, 12-én éjfélkor tudtunk csak együtt lenni. Tehát ha volt megtermékenyülés, csak akkor lehetett.


Kb 23-ára nemvárom, viszont holnap lesz a házassági évfordulónk és remek ajándék lenne egy pozitív teszt. Kimutathatja aktus után 7 nappal már a teszt?



2014. szept. 19. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez szinte teljesen kizart :( pedig valoban cuki ajandek lenne, de ilyen hamar meg a tizes teszt se fogja mutatni. :(
2014. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát reménykedtem azért. Olyan régóta próbálkozunk már a kistesóval és már volt egy vetélésem és egy hamis pozitív tesztem. És valahogy annyira jól jött volna ki...

De biztos csak megint én képzelem be, hogy ez a hónap a tuti, mint már annyiszor korábban.

2014. szept. 19. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
A baba lehet hogy összejött! DE... 7 nap után szinte,sőt biztos,hogy nem mutatja ki a teszt! De hidd el ha szülinap,ha karácsony és ha épp nincs "semmilyen" ünnep, ez akkor is egy ajándék lesz:) Mindegy mikor mutatod meg a tesztet.. Szurkolok,hogy összejöjjön a baba!
2014. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És az sem számít, hogy nemvárt előtt 3-4 nappal vagyok? Mert nemvárt előtt már szoktak pozitívat tesztelni.
2014. szept. 19. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
én is 23.-ára nem várom ma teszteltem 25-ös tesztel de annyira halvány pozi hogy alig látszik de én biztosra veszem hogy ott van :) habár nekem 8.-án volt ovum, esetleg megpróbálhatod hátha :)
2014. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha 25-össel teszteltél, akkor az elvileg a lehető legérzéketlenebb teszt. Egy ennél érzékenyebb teszt jó eséllyel már erősebben mutatná. Szóval meg a drukk ezerrel.

Jajj már annyira jó lenne, ha én is bebabásodnék. A kis korkülönbségnek már így is lőttek. És a sok reménykedés majd csalódás...már nagyon unom.

2014. szept. 19. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy nemvárt előtt 2-3 nappal vagy, de ha biztosan csak 7 napja lehetett a megtermékenyülés, és nem előbb, akkor a teszt még nem mutatja ki, hiszen a beágyazódás 7-10 nap. A hcg csak azután termelődik. a tesztek pedig a hcg alapján mutatják ki a terhességet. Szóval...
2014. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sziasztok, csak gondoltam megírom a történet befejezését.


Hát az évfordulónkon nem mutatott semmit a teszt (tudom megmondtátok, de akkor is kellett tesztelnem), de egy hét múlva pozitív lett! Úgyhogy nagy lett az öröm így is úgy is!

2014. okt. 13. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához:)

Vigyázzatok magatokra :)

2014. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gratula!!!
2014. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!